Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló miatt fáj a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manó1235 kérdése:

A fogamzásgátló miatt fáj a mellem?

Figyelt kérdés
Sosem szedtem ezelőtt fogmazságátlot. A 4.ik szemnél járok és a bal mellem fáj ugy 2-3 napja, nem folyamatosan de tompa és kellemetlen fájdalom. Olvastam a mellékhatásai között, mások azt mondták idővel elmúlik, mégis tartok tőle hogy baj lehet belöle. Tényleg elmúlik idővel? Vagy inkább menjek vissza a dokihoz? 24/L
2018. febr. 8. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Néha nekem is szokott fájni a mellem, pedig semmilyen tablettát/gyógyszert nem szedek.


Én azt tanácsolom, hogy várj kb egy hetet és ha mindig nem múl el, akkor menj el dokihoz. 2 nap még elhamarkodott idő lenne.

2018. febr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

A fogamzásgátló nm csak fogamzásgátló hanem meddősítő is egyben.

Ne csodálkozz, ha minden bajod lesz tőle.

Úgy mérgez, mint annak a rendje.

Meg is érdemled, ha már beszeded...

2018. febr. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja mert az sokkal jobb lenne ha felelőtlenül szulnék nyakra före, és társai. Vagy tudsz jobb módszert? Nök millioi védekeznek igy, mert még nemtaláltak ki jobbat addig ez van....
2018. febr. 8. 04:26
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

"Vagy tudsz jobb módszert?"

Ezt viccnek szántad,ugye? :)


A durva mellékhatások,az első 3 hónapban alábbhagynak,elmúlnak.

A mellfájdalom lehet,hogy megmarad,azért várjál még,mielőtt visszamész a dokihoz.

2018. febr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen annak szántam, szerintem mindenkinek szive joga hogy mit szed stb. Köszönöm a normális válaszokat :)
2018. febr. 8. 10:19
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Persze,hogy mindenki maga dönti el,hogy mivel mérgezi magát,de azért olyat ne állítson már senki,hogy csak mesterséges hormonokkal lehet megelőzni a terhességet.

Én biztos nem áldoznám fel a menstruációmat,de nem vagyunk egyformák.

2018. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztos a fogamzásgátlo miatt van pl a sok rákos ember, ha tudnád mennyi mindennel mérgezzük még magunkat. Ennyi erövel még levegőt se vegyél, és ne egyél semmit. Meghalunk és tartósítva vagyunk, nem bomlunk már ugy le mint 100 évvel ezelőtt... Amugy meg még mindig kevesebb hormontartalommal rendelkeznek a mostani tabletták mint a 10-20 évvel ezelőttiek. "Feláldozni a menszeszt" itt is látszik milyen tudatlan vagy, ha leteszi az ember a tablettát ugyan úgy visszaáll minden. Ha nem akarnék egyáltalán teherbe esni elköttettem volna magam, de 24 évesen még igen akarok gyerekeket. Ekkora marhaságot.. más örül ha a gyereke gondol a védekezésre stb, nem egyéjszakás kalandjai vannak hanem tartos kapcsolata stb. De legyen ovszer inkább? Mert ha kiszakad és kell a 72 órás tabletta nem káros ááá nem, csak fél évente egyet lehet belőle bevenni ha gond van olyan erős... erről ennyit.
2018. febr. 9. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!