Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Alacsony hormonszint fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony hormonszint fogamzásgátló abbahagyása utan?

Figyelt kérdés
Kb 1,5 eve abbahagytam a yasminelle szedését, mert elkaptam egy hasmenéses vírust, a gyógyszer nem szivodott fel emiatt 2honapig enyhén vereztem es depressziós lettem. (minden különösebb ok nelkul). Azóta alacsonyabb a libidom is sokkal, regen semmi gondom nem volt vele. :( es olyanokat vettem eszre, hogy pl. Nincs ram semmilyen hatással, ha meglatok egy kisbabat pedig elotte majd megevett a fene hogy vegre legyen babam. Nem tudom mire vélni ezt magamnal, de már addig fajult a dolog, hogy szinte folyton erre gondolok, es nem ertem mi tortenik velem, mintha valami a hormonjaimmal ne lenne rendben. Szerintetek ezzel lehetne orvoshoz fordulni? Kicsit felek hogy hülyének nezne, mert azt mondjak a gyógyszer kiürül a szervezetből, viszont mintha valami nalam nagyon elb****dott volna... :S
2018. febr. 16. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy vizsgálatot megér ez az egész. Endokrinológushoz menj, ő elküld vérvételre, és megnézi a szükséges hormonszinteket.
2018. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben :) köszönöm
2018. febr. 16. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!