Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ebből baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Voltam együtt a barátnőmmel, a gumi kiszakadt.. 6 nappal a menstruáció előtt.. Nem szokott késni neki.. Esemény utáni tablettát nem adnak recept nélkül.. Lehet baj ebből??

2018. febr. 21. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kizárt
2018. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak a szexnél játszatok felnőttest,hanem a tabletta felíratásakor is.

Ha abortuszra kell mennie a barátnődnek,az jóval nagyobb buli lesz,mint felíratni egy szaros gyógyszert.

2018. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat nappal előtte annyira nem hatalmas az esélye de esély így is van rá hogy "baj" lehet. Ahogy írtad az esemény utánit receptre adják el kell menni és ki kell iratni, nincs ebben semmi különös bemész megmondod hogy kiszakadt az óvszer.
2018. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez nekem új, első alkalmam volt.. Kicsit tapasztalatlan vagyok e téren! A háziorvos is kiírja a receptet? Hogy működik ez?
2018. febr. 22. 07:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászatra kell elmenni,hallottam már olyat,hogy valakinek felírta a háziorvosa,de ahhoz nagyon jóban kell vele lenni,szerintem.

Megpróbálhatjátok vény nélkül a gyógyszertárban,hátha "megszán" titeket a patikus.

2018. febr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha egy napra rá szedi be a tablettát, akkor mennyi az esélye annak, hogy nem lesz baj? Úgy tudom, 72 órán belül kell bevenni..
2018. febr. 22. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb veszi be, annál nagyobb az esélye hogy nem marad terhes. A betegtájékoztatóban pontosan le van írva, hogy 24/36/48/72 órán belül hány %.
2018. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!