Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ebből baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót váltottam,3het kihagyás volt közte! Elkezdtem az ujat nem ciklus napon mert ket hetente vereztem az orvos ajanlasa h ezzel allitsuk be ujra! Tegnap jartam a 20-ik szemnel,es a parom belem ment el,lehet ebbol gond?

2018. febr. 22. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem állítja be a ciklust, hanem kikapcsolja a természetest, és egy mesterségeset állít be mű vérzéssel. Mit ír a gyógyszer tájékoztatója, mikor véd, ha nem a menstruáció napján kezded el?
2018. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak annyit ir hogy ha ciklus 1.napjan veszem be akkor 2-3naptol ved,de en a verzes utan 2nappal kezdtem el szedni
2018. febr. 22. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már véd, mert szinte végigszedted az egész levelet. Máskor azért inkább kérdezd meg a dokit.
2018. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!