Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a cilusom 20. napjan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a cilusom 20. napjan szexeltunk es en ereztem hogy a 12. napon volt a peteeres akkor a 20. napon ugye mar nem eshettem teherbe? 1 alkalmas sex

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ki az a Cilus?
2018. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

1: Like a Boss. :-) :-) :-)


Kerdezo: de lehetsz terhes.

2018. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De miert lehetekha mar reg megvolt a peteeres?
2018. febr. 23. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Hogy ne lehetnél?? :D

"És én éreztem" -> volt rendszeres megfigyelésed, a hőmérsékleti görbéd azon a napon "ugrott ki" sokkal magasabbra (értsd az előző 6 hőhöz képest legalább meghatározott minimum mértékben megemelkedett), utána vártál még legalább 3 biztonsági napot?

A nyákod milyen volt? figyelted az egész hónapban? volt termékeny nyákod (ennek a meghatározása is időigényesen megtanulható folyamat oktatóval), megállapítottad a nyák megfigyelésével mikor volt peteérésed és utána még legalább 3 napig nem volt termékeny nyákod és a biztonsági idő után szeretkeztetek?

És még számtalan dolgot figyelni kell, ha komolyan veszi valaki az ilyen megfigyeléseket, ennek a megtanulása meg nem 1-2 hónap, ha valaki komolyan csinálja. Az ilyen naptár meg nem tudom milyen módszerekben is pont ezért nem "hisznek" az emberek, mert sajnos nem tudják, hogy egyrészt totál elavult, a nagymamáink idején talán elfogadott volt tudományosan, de azóta ezen rengeteget fejlesztettek és komoly oktatások vannak ennek ismertetésére, de ezt is elsősorban azok alkalmazzák, akik babára gyúrnak inkább. és nem, a naptár módszer, hogy kb. ekkor van peteérésem nem működőképes, tehát arra ne is alapozzál így.:)

2018. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég jó a számolási módszer, de csak akkor ha nincs benne ismeretlen tényező.

A számolásos módszernél a pasi is számit.

Ez nem úgy működik, hogy ha nincs peteérésed, akkor nem lehet gyereked.

Arról van szó, hogy csökken az esélye minél távolabb van a peteérésed... de...

Egy példa: ha a pasi 75%-os, akkor a 20. napon 0,07% az esélyed a terhességre, ha viszont 93%-os, akkor bizony felugorhat 20%-ra.

Azért az jelentős.

2018. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezek nem voktak csak a 12.napon ovuteszt.sztem az is biztonsagosan megmondja ennyire. Nyakbol es pafranyos lett.
2018. febr. 23. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Az is elavult, ha nem szeretnél gyereket. Maximum arra jó, ha babát szeretnétek, de elkerülésére nem alkalmas az ovu teszt egyébként.
2018. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!