Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen bajom lehet ha 3 hónap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bajom lehet ha 3 hónap alatt 2 eseményutánit beveszek? Milyen gyakran lehet szedni? És milyen problémák adódhatnak ha többször is szedem!

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Tudtommal félévente egyet lehet. De miért nem védekezel normálisan? Azért az eseményutáni nem játék...

Vannak olyan ultravékony óvszerek amit alig érezni, te is vehetsz, nőnek se ciki, én is szoktam. Ha a pasi nem hajlandó felhúzni akkor meg küldd el a francba!

2018. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Csak annyi gondod lehet belőle, hogy késöbb nem lesz gondod a teherbeeséssel, mivel meddő leszel..
2018. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Esr ***** válasza:
80%
Tönkrevágod a hormonháztartásodat. Az eseményutáni tabletta egy masszív hormon adag, amit egy pillanat alatt beviszel a szervezetedbe, miközben normálisan mondjuk fél-egy év alatt kapnád meg. A lényege hogy becsapja a tested, és elhiteti vele, hogy már terhes vagy, így nem eshetsz újra teherbe. Nem fogalmaznék olyan élesen, mint az előttem szóló, de hogy ebből lehetnek még komplikációid ha így folytatod, az biztos. Ez a 3 hónap alatt 2 tabletta baromira nem jó a szervezetednek. Te is felelőtlen vagy, mert ez sürgősségi dolog. Irass fel magadnak tablettát, vagy húzzon a barátod egy hülye gumit a farkára.
2018. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!