Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló a tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló a tabletta megvonásos időszakban is véd?

Figyelt kérdés
Tehát a megvonásos 7 nap alatt is védve vagyok a terhességtől? Vagy akkor veszít a hatékonyságából?

2018. márc. 11. 19:42
 1/5 anonim válasza:
100%
Igen, akkor is védve vagy, ha megfelelően szeded.
2018. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem olvastad a betegtájékoztatót.

A másik, hogy 40 éves férfi létemre ezt már 15 évesen is tudtam, nem értem a mai fiatalokat...

2018. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy elméleti a kérdésed, nem szedsz foggátlót. Máskülönben kétségbeejtően tájékozatlan lennél.

Az első teljes havi ciklus után teljes védelmet biztosít, minden napon, feltéve, hogy 28 napon át minden nap azonos időszakban (reggel, délben, vagy este) beveszed a napi tablettát, majd vársz egy hetet, és így tovább, ahogyan az alkalmazási útmutatóban írva van.

2018. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, 21 napon át.
2018. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2018. márc. 12. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!