Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara fogamzásgátló helyett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara fogamzásgátló helyett Yadine-t írt fel a doki, az új tablettát a szünet után kell kezdenem?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem megkérdezni a váltás menetéről, nem is régóta szedek tabit, úgyhogy hálás lennék a válaszaitoknak. Pénteken fogyott el az utolsó levél Belara és nem kedtem el egyből az új tablettát viszont tegnap este együtt voltunk. Remélem nem lesz baj ebből, azt hittem hogy automatikusan csak az újat kell elkezdeni a szünet után, de a leírása elég homályos :/ lehet ekkor is és akkor is.. Lehetőleg a korábban használt kombinált fogamzásgátó utolsó aktív tablettájának (utolsó, hatóanyagot tartalmazó tablettájának) bevételét követő napon, legkésőbb azonban az előzőleg alkalmazott készítmény adagolási útmutatójában előírt gyógyszerszünetet (vagy az utolsó hatóanyagot nem tartalmazó tablettát) követő napon kell elkezdeni a Yadine szedését. :(

2018. ápr. 15. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ebből az következik, hogy lehet így is, meg úgy is. Bárhogy csinálod a leírásnak megfelelően nem lesz gond. Tehát ha elfogy a korábbi, másnap kezdheted a másik tablettával, azonban ha nem így teszel, akkor a gyógyszerszünetet követő első napon legkésőbb be kell venned az új tablettából az első szemet. Ha így tettél, teljesen rendben van.
2018. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!