Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos védekezésről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos védekezésről bővebb info?

Figyelt kérdés

Le tudnátok nekem írni priviben, hogy pontosan hogyan kell elképzelni a védekezésnek ezen formáját? Szóval arra lennék kíváncsi, hogy hogyan is történik ez a gyakorlatban?


Köszi!



2018. máj. 5. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Gyakorlatban úgy történik, hogy mielőtt elmenne a férfi kiveszi a szerszámot, és nem hüvelybe ejakulál. A védekezés idézőjeles, mivel így is megtermékenyíthet.
2018. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
mint az orosz rulett, csak itt tele a tár
2018. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Én sokszor védekeztem így és sosem lett gond.
2018. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Úgy működik, hogy vaginális közösülésnél a srác mielőtt elélvezne kihúzza a csaj puncijából, majd kézzel fejezik be. Valóban csökkenti a teherbe esés esélyéjét, ám nem túl hatásosan, mivel az ún. előváladékkal is juthat be sperma. Ezért maximum csak is másodlagos védelemként ajánlott!!!


Mi is szoktuk csinálni barátnőmmel, mivel ugyan ő szed fogamzásgátló gyógyszert, ám nem bízik meg benne 100%-ig.

2018. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Neeeeeeeeee....

a kèrdèsedből látszik, mennyire èretlen/fiatal vagy mèg, de a megszakítáaos vèdekezèsen ne is gondolkozz. terhes lehetsz simán. ès alapból szexuális èletet sem èlj addig, amíg nem tudsz eleget a témáról. tájèkozódj, olvasgass.

2018. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

A technikájáról már tudsz.

A nehézsége abban van, hogy a faroknak a punciban nagyon is jó helye van, és ez az orgazmus felé közeledve egyre inkább igaz. Meglehetős önuralom kell hozzá, hogy éppen a legkellemesebb pillanat előtt vegye ki az ember. Ebben rejlik a megszakítás veszélye, hogy tudniillik elég korán vette-e ki a férfi. Ráadásul az orgazmus tetőpontja előtt már megkezdődik az ejakulálás, van egy-két csepp, ami megjelenik, és ezt nem is mindenki érzi. Az elélvezés előtti pillanatokban a pénisz egy kicsit még jobban megduzzad, még keményebbé válik, és ez a nő orgazmusát segíti, ez az együttes elélvezés egyik titka, összeszokott pároknál. A megszakításnál ilyesmiről nem lehet szó.

Ezek azok az okok, ami miatt könnyű hibázni, és emiatt van magas hibaszázaléka a módszernek. Amúgy működhetne, mert az előváladékban található spermiumok számát túlbecsülik.

2018. máj. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%

Egész életemben így oldottam meg. Most 52F vagyok, nincs senkinél egyetlen egy otthagyott gyermekem sem. Ja és nem voltam nős soha :-).

Nekem valahogy nem az elélvezés módja (megszakítás vagy sem) volt a fontos, hanem hogy odáig együtt eljutva mit élünk-érzünk át, na az volt a kettőnk igazi élménye, neeeem ?

Mert ugye "csak" elélvezni elvileg bárkivel lehet, de hogy odáig hogy jutunk el, na az a nem mindegy.


Vissza a témához, szóval, ha kellően türelmes a lány is és a srác is, odafigyel erre és nem 1 mp el előtte veszi ki, hanem már sokkal korábban, akkor semmi gond nem lehet a módszerrel. Elélvezni meg máshogy is lehet, és ha van mögötte szeretet-érzelem, akkor mindegy, hogy benne vagy nem.

2018. máj. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!