Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a barátommal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátommal és sajnos nagyon gyorsan történt a dolog, és nem védekeztünk de azt mondta hogy időbe kivette belőlem ezért nem eshettem teherbe, de én még is aggódok, szerintetek teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 11:02
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
22%

HÁNY ÉVES VAGY? :) Ez elég fontos kérdés...

Amúgy szerintem is terhes vagy.

Az, hogy nem beléd élvezett el, még semmit nem jelent. Létezik előváladék, és annak is lehet elég magas spermiumszáma. Úgyhogy ne egyél rá mérget, hogy nem vagy terhes.

2010. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
12%
Mindenki olyan okos és ítélkező tud lenni..elárulom Nektek 3éve megszakítással védekezek és soha fel sem merült a terhesség kérdése ;) szóval nyugi,kb semmi esélye nincs:)
2010. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
22%

" eső után köpönyeg "

Hiába vergődsz itt,okoska, már megtörtént, szóval innentől kezdve csak a szerencsén múlik,mi nem tudunk veled mit kezdeni, ha ennyire hülye voltál!

Tudod, az ilyen buta libáknak nem kéne szexelni, annál is inkább,mert fogalmad sincs az egészről!

2010. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
53%

Mindenki olyan okos és ítélkező tud lenni..elárulom Nektek 3éve megszakítással védekezek és soha fel sem merült a terhesség kérdése ;) szóval nyugi,kb semmi esélye nincs:)


Én is ugyanilyen marha okosnak és magabiztosnak éreztem magam a híres megszakításos "védekezéssel", amíg be nem ütött a krach és terhes nem lettem. jelzem, MINDIG időben ki lett véve.

szóval erről ennyit.

kérdező: húzz el most azonnal 72 órás tablettáért és ezentúl védekezz gumióvszerrel vagy szedj fogamzásgátlót, ha jót akarsz magadnak.

2010. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
22%

Kedves kérdező nem szeretnék okosakat írkálni a kérdésedre, mert felváltva kapkodnám a röhögő- és sírógörcsöket.

Ha néhány nap múlva túl vagy ezen, nagyon ajánlom, hogy ülj le a szüleiddel beszélgetni a párkapcsolatról, szexről, terhességről és gyerekvállalásról.

2010. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim válasza:
52%

"Mindenki olyan okos és ítélkező tud lenni..elárulom Nektek 3éve megszakítással védekezek és soha fel sem merült a terhesség kérdése ;) szóval nyugi,kb semmi esélye nincs:)"

>>>>>MÉRT NEM CSODÁLKOZOM RAJTA H 0%-BAN ADSZ HASZNOS VÁLASZOKAT? Annyiban igazad van h nem szabadna így letámadni a kérdezőt ,de sajnos az ítélkezés jogos ,h még tul gyerekes vagy a szexhez ,és ezt most nem bántásnak szánom.A legjobb amit tehetsz h elmész a nőgyógyászhoz ,a sopánkodás helyett de hány éves vagy amugy ?

2010. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
22%

Ha még esedékes 72 órás tabletta , gyorsan menj el orvoshoz , mert nagyon ritkán adják ki recept nélkül !!! ha már túl vagy a 72 órán akkor vegyetek egy tesztet !


igaz sokan védekeznek, többek közt én is a párommal megszakításos védekezéssel, de én már nem tizenéves vagyok és együtt élek a párommal és stb, nem javaslom ezt a módszert egyáltalán , ahhoz a párodnak nagyon jó kell ismernie magát !

amúgy meg mi négy évig csináltuk így gond nélkül...aztán négy év után páffffffff, most 18 hósak az ikrek lányaink ! de én 25 éves vagyok !!!!

2010. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Most itt nem az a lényeg hogy hány éves vagyok,ez mindenkivel előfordulhat,nem volt nálla óvszer és nagyon gyorsan történt a dolog! de nem beszélhetek erről a szüleimnek mert akkor elis tiltanának a barátomtól =(. de ha elmegyek nőgyógyászhoz akkor megtudják a szüleim??

am {16 leszek}

2010. jún. 14. 11:56
 19/42 anonim válasza:
Nem kell vinned a szüleidet, menny el, magabiztosan és kész . csak akkor hívd az anyudat ha iratsz gyógyszert, ha megmondják hogy terhes vagy vagy nem, utána óvszer és anyud nem tud semmiről, de ha őszinte akarsz lenni akkor mond el, szerintem ez a helyes út> Rosszat biztos nem akar neked:D, sok sikert 22 l
2010. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim válasza:
és ha el is tiltanának nem veszítenél annyit, a barátodnak csak a saját öröme számít!!!
2010. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!