Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a barátommal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátommal és sajnos nagyon gyorsan történt a dolog, és nem védekeztünk de azt mondta hogy időbe kivette belőlem ezért nem eshettem teherbe, de én még is aggódok, szerintetek teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 11:02
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

És szerintetek a nőgyógyász nem mondja el anyumnak hogy "terhes vagyok?" {ha eggyáltalán az vagyok}

[És mi a teendő ha az vagyok ='(]??

2010. jún. 14. 12:09
 22/42 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna gondolkodni.. 15 évesen szexelni.. Gratulálok. Legközelebb meggondolod kivel kufircolsz..
2010. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Menj el egymagad a nőgyógyászati rendelésre vagy klinikára! A rendelésen elmondod, hogy mi történt és szükséged van a 72 órás fogamzásgátlóra.

Ennyi.

2010. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
De már eltelt 72-óra!!!
2010. jún. 14. 13:45
 25/42 anonim ***** válasza:
Akkor imádkozz, te szerencsétlen!
2010. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Akkor izgulhatsz a butaságod miatt.

Legközelebb sokkal okosabb legyél!

2010. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Meg kell kérned a nőgyógyászt, hogy ne szóljon róla anyukádnak.(Ha egy nőgyógyászhoz jártok.)Így nem is fog róla szólni.

Az is fontos egyébként, hogy a ciklusod melyik napján voltál, ezt is kérdezni fogja a nőgyógyász, számold ki.

Lehet, hogy megvizsgál, és utána felírja neked a gyógyszert.(Ami elég drága mulatság, szólj a barátodnak, hogy szálljon bele, ha már gumit nem bírt húzni. Nem bunkózni szeretnék, de vigyázhatna rád jobban.)

Ha 72 órán belül vagy még, és beveszed a gyógyszert, ne gondolj arra, hogy terhes vagy. Az életben csak a halál a biztos persze, ez sem 100%. Ha már nem vagy benne a 72 órában, és esetleg teherbe estél( amit teszttel ellenőrizz az aktus utáni 2 héttel), akkor sajnos az abortusz maradt. De az 1 hosszabb folyamat, remélhetőleg nem lesz szükséged rá.

Szóval irány a doki, ha még időben vagy!

2010. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Jah...akkor erre nem tudom mit mondjak... Előző
2010. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Ha már túllépted a 72 órát, csak az ima segít, illetve a helyedben már most elkezdenék utánanézni az abortusszal kapcsolatos teendőknek. vigyázz, mert csak 12. hétig végzik el, ha abból is kifutsz, meg kell szülnöd.

könyörgöm, hogy lehet így elbaszni valamit, szó szerint???

2010. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
komolyan legközelebb védekezzetek, remélem ez jó tanulság lesz, akár terhes vagy akár nem, várj két hétig, utánna vegyél terhességi tesztet, és majd meglátod mi lesz
2010. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!