Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a barátommal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátommal és sajnos nagyon gyorsan történt a dolog, és nem védekeztünk de azt mondta hogy időbe kivette belőlem ezért nem eshettem teherbe, de én még is aggódok, szerintetek teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 11:02
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
De am most nem bunkózni kéne meg ilyenek!! de előváladék se volt szal szerintem nem vagyok terhes!!! am meg nemtudom nektek hogy esne ha veletek is ez történne és mások meg cikiznének hogy mekkora egy *** vagytok!! am mi a teherbeesés tünetei??
2010. jún. 14. 15:26
 32/42 anonim ***** válasza:
55%

Honnan tudod,hogy nem volt előváladék?A barátod mondta?

Nekem is mondta a barátom,hogy ő rendes,mégis megcsalt,plusz még porig is alázott...Ennyit erről.

Egyébként ne pattogj,hülye voltál,kész,fogadd el.Ez van,ezt kell szeretni.


16/L

2010. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
70%

Mit kéne csinálni? Megdicsérni, amiért ilyen ügyes voltál??? Talán ha kellőképpen le vagy hordva,akkor legközelebb nem csinálsz f*szságot...Nehogymár mi legyünk a szemetek,amiért megmondjuk,hogy hülye vagy!

Egyébként nem tudhatod,hogy volt-e előváladék és a barátod sem tudhatja, mivel szex közben nem látod és nem érzed,hogy jön- e egy fél csepp valami vagy nem. Ne hidd már magad olyan okosnak, hisz bebizonyosodott,h arra sincs eszed,hogy gumit húzz a barátod farkára, ha már ugye Ő lesz*rja,hogy terhes leszel-e vagy sem...

2010. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Jah és még annyit,hogy egyrészt velem nem történne ilyen,mert van eszem,másrészt,ha mégis,akkor meg is érdemelném,hogy bunkózzanak velem!
2010. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
78%
Rossz hírem van piciszívem: előváladék MINDIG jön. attól, hogy a pasid nem érezte, még jött. ez anatómiai tény, úgyhogy teherbe eshettél. és azt ajánlom, hogy kussolj, nehogy már még neked álljon feljebb, hogy leosztanak! vállald, hogy hülye voltál és viseld a következményeit.
2010. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Akkor aki nem védekezik akkor mindenki terhes lesz?-.- úristen ekkor hülyeséget!!! ha mindenkinél lenne előváladék akkor szinte a fél ország terhes lenne -.-" uhhh
2010. jún. 14. 19:40
 37/42 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy itt pattogsz, látogasd meg inkább a nőgyógyászodat(már ha van ilyen).
2010. jún. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor aki nem védekezik akkor mindenki terhes lesz?-.- úristen ekkor hülyeséget!!! ha mindenkinél lenne előváladék akkor szinte a fél ország terhes lenne -.-" uhhh


Idióta. járasd már meg az agyadat, az nem fáj. senki nem állította, hogy 100%-ig terhes leszel, de a lehetőség fennáll!! ha becsúszol ebbe a százalékba, majd azzal vigasztalod magad, hogy de hát nem is volt olyan nagy esélyed rá? komolyan mondom, siralmas, mennyire ostoba vagy. nehéz helyzetben vagy, nagyon nehézben és még neked áll feljebb b.szódj meg? legalább ilyenkor lehetne egy kis alázat benned, te kis majom. és IGEN, előváladék MINDIG van, fogd már fel és már ettől is lettek terhesek, nem is kevesen! a védőnők, nőgyógyászok, gyerekorvosok szerinted viccből koptatják rongyosra a szájukat, amikor arról beszélnek, hogy a megszakítás rizikós, mert már az elején is jön előváladék, ami megtermékenyítésre alkalmas ivarsejteket tartalmaz??? biztos hülyeségeket beszélnek, te, az buta, nagypofájú tinip.csa biztos jobban tudod...

ahelyett, hogy itt vergődsz, mennél le a patikába egy tesztért!

2010. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Ezek után meg is érdemelnéd azt a gyereket!

Nagyon jól mondta az előttem szóló!

2010. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
67%

"Mindenki olyan okos és ítélkező tud lenni..elárulom Nektek 3éve megszakítással védekezek és soha fel sem merült a terhesség kérdése ;) szóval nyugi,kb semmi esélye nincs:) "<-

Én vagyok ismét..ezzel nem arra utaltam hogy semmi esélye nincsen ha valaki rendszeresen ezt csinálja..de így hogy csóri egyszer csinálta, és pont teherbe esik kb 0% az esély..gondoljatok bele a legtöbb pár hónapokon át próbálkozik (NEM MEGSZAKÍTÁSSAL)ha babát szeretnének és van,hogy igen hosszú idő múlva jön össze..Én továbbra is csak megnyugtatni tudlak:)

2010. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!