Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a barátommal. Még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátommal. Még mielőtt elment volna kiszakadt az óvszer. Kb az 5ödik napjában lehettem a periódusomnak. Már aznap este bevettem egy eseményutáni tablettát, de még mindig félek, hogy baj lehet. Lehetek még így is terhes?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
h érted, h 5. nap? tehát elmult a mensid, és onnantol kezdve az 5. nap? mert ugy kell számolnod, h amikor megjön, az az 1. nap, onnantól leszámolsz ugye még 9 et, igy lesz 1O, és a 1O - 15. napok a termékenyek.. de ez csak elmélet, a gyakorlat sok esetben mást mutat.. ha bevetted a tabit, nem lehet gond. ha ez megnyugtat, én is igy jártam, nem vettem be tabit, és nem lettem terhes. de elég sokat idegeskedtem.. :S
2010. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha úgy számolom akkor a 8. nap. kicsit megnyugtattál köszi :)
2010. jún. 14. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
de most nézd.. nem is voltal elméletileg termékeny napjaidban, be is vetted a tabit, mi gond lehet? semmi.. ezek után hasznalj gumi + pharmatexet. nem hülyeség..
2010. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2010. jún. 14. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!