Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szünten túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szünten túl barnás folyás mire utal?

Figyelt kérdés

Szeptember óta szedek Symiciat, eddig minden rendben volt. Egy szemet még kihagytam előző hónapban, pótoltam.

Viszont kedden kezdtem el újra szedni a 3. Levelet és ma barna folyasom van. Ez teljesen szokatlan. Mire utalhat?


2018. máj. 9. 13:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, múlt hét kedden. Vagyis május 1-en.
2018. máj. 9. 13:08
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szünetben rendesen megjött a köztivérzésed?

Nem akarom elkiabálni, de valószínű nem megfelelő a gyógyszer. Én legalábbis akkor kezdtem barnázgatni, viszont akkor már bő 2 éve szedtem. Erősebbet írtak fel.

Ha csak ma jelentkezett, holnapra el is múlik és nem ismétlődik meg, akkor nincs gond. Viszont ha nem múlik, illetve jelentkezik többször is, akkor keresd fel a nődokit.

2018. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen. Legalábbis nem volt semmi szokatlan. Talán annyi, hogy a szokásos nap előtti este már erősebbnek tűnt, mint szokott.


Első 2 nap erősebb, aztán 1-2 mikor szinte semmi, aztán kb. 3 nap barnazas.

2018. máj. 9. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalommal nem gond. Ha pár napnal tovább tart, akkor viszont érdemes dokihoz menni.
2018. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!