Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez most mit jelent? Szombaton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? Szombaton lefeküdtam a barátommal és hétfőn vettem be 72 órás tablettát (tehát még 48 órán belül, tudom jobb lett volna hamarabb de nem tudtam). és ma, kedden kisebb vérzések és hasfájásom van.

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 16:16
 1/8 A kérdező kommentje:
jah azt elfelejtettem h azért kellett a 72 órás mert kiszakadt az óvszer
2010. jún. 15. 16:17
 2/8 anonim ***** válasza:
az ilyen tablettak hormonbombak. teljesen normalis ha bezavar a menzeszedbe. felteve ha most korul kene megjonnie. ha nem, akkor doki.
2010. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ez ugye nem lehet annak a jele h terhes vagyok?
2010. jún. 15. 16:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, a terhesség első tünetei a közösülés után 2 héttel jelentkeznek, és mivel bevetted a 72 órásat, nem is lehetsz terhes. A kisebb vérzések pedig azzal magyarázhatóak, hogy a tabi egy nagy adag hormont tartalmaz, ami összezavarta a hormonháztartásod. Majd minden helyre áll, nyugodj meg. :)
2010. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsoval kicsit kötekednek, ugyanis a 72 oras tabletta nem a megtermekenyülest akadalyozza meg, hanem a beagyazodast.
2010. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kezdjük ott, hogy minél később veszed be a tabit, annál jobban fennáll az eshetőség, hogy nem működik.

A másik, hogy attól, hogy még bevetted a tabit akkor is abban az időben kéne megjönnie a menzidnek, amikorra egyébként is számítottál rá. De megeshet, hogy a sok hormon miatt bezavar, arra inkább a menzid után számíts mert lehet, h utána kimarad egy vérzésed. (velem is ez volt)

2010. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki nem használt és terhes vagy.
2010. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. jún. 18. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!