Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek bevált a megszakításos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bevált a megszakításos védekezés?

Figyelt kérdés

A barátommal nem tervezünk babát, de az se lenne nagy gond ha véletlenül becsúszna.

Viszont a tapasztalataitokat leírhatnátok ezzel kapcsolatba (lehet az akár ismerős tapasztalata is). Ezt a "bevált"-at úgy értem, hogy mióta történik így a védekezés és azóta lett-e belőle terhesség vagy sem. Magatokról és ismerősökről is írhattok.

Köszönöm előre is!



2018. jún. 3. 14:45
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
63%
Ez nem nevezhető védekezésnek, semmit nem ér. Simán teherbe lehet esni. Bár ha nem lenne gond akkor csináljátok így.
2018. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
4-5 éve védekezek így. Eddig semmi gond nem volt, volt bőven aktus. Mivel mi egy partberrel se akartunk gyereket volt kis para, de ez nálatok nem relevans. És amúgy főleg bizalom kérdése.
2018. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
mi is így csináljuk a pasimmal, már több mint fél éve és még nem estem teherbe :) pedig szinte minden nap szexelünk bár mostanában már ritkábban mert nagyon fáj az ánuszom :( xD de az az érdekes hogy néha belém is élvezett de azután se lett gond szóval annyira nem is könnyű teherbe esni mint mondják
2018. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
A spirál levétele után ezt a védekezési módszert alkalmaztuk. Azonnal terhes lettem, 1 együttlét után.40 évesen.
2018. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

12 évig így védekeztünk. Volt pár alapszabály amihez tartottuk magunkat.

Csak első menet lehet gumi nélkül. Tehát amikor még nem ment el. Így előváladékból gyakorlatilag nem kell tartani.

Ovuláció és mesi előtt is gumival van csak szex. Ovulációs tesztet lehet venni drogériákba.

Ez a két aranyszabályunk volt, semmi gond nem volt.

2018. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

A megszakítást ne nevezd védekezésnek.

A védekezés azt jelenti, hogy ténylegesen valamilyen módszerrel megakadályozod a baba, illetve a betegségek esélyét.

A megszakításos közösülés éppen olyan, mint az orosz rulett. Vagy igen. Vagy nem....

2018. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk már 10 éve beválik. Gyerekünk pedig akkor lett, amikor akartuk.
2018. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
Ha jöhet a gyerek, akkor dugjatok rendesen. Ha nem akartok gyereket védekezzetek (a megszakítás nem az).
2018. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
A megszakítás védekezés, a természetes fogamzásgátlás egyik formája. Én is védekeztem így hónapokig, ovulációkor is, nem lett semmi, több aktus is volt, akkor pisilt a barátom és megmosta magát. Ha betartjátok a szabályokat, semmi gond nem lesz.
2018. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk is bevált. Csak akkor lettek gyerekek mikor akartuk de akkor szinte azonnal.😉
2018. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!