Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Zuhanyzás terhesség ellen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zuhanyzás terhesség ellen?

Figyelt kérdés

Ha egy kis ondó kerül a hüvelybe, és utána rögtön megzuhanyzunk, akkor az megölheti őket?


Ne írjátok, hogy ne így védekezzünk, meg hogy vegyünk tesztet, csak szimplán egy kérdés. :)


2010. jún. 16. 17:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
hogy a fenébe? feldugnád a méhedig a zuhanyrózsát? ilyen eszetlen kérdést...
2010. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

1 Napok, mire elérik a méhet, úgyhogy nyilván nem

2 Ebben az is bennevan, hogy rögtön felállunk, mozgunk, míg teherbe esni a fekvést ajánlják

3 A spermának nem tesz jót a víz


Ezért kérdeztem.

2010. jún. 16. 17:34
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

hát aranyom nagyon hülye vagy.

a méhet perceken belül elérik, függetlenül attól, hogy milyen testhelyzetben vagy.

te inkább ne élj nemiéletet.

2010. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
sztem te vhol vmit félreolvastál:) a méhet azonnal elérik, de akár napokig is életképesek maradhatnak, sztem ezt értetetd félre.Amúgy meg az egész egy hülyeség:D
2010. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%

A kérdés nem is olyan ostobaság.

Dédanyáink idejében még nem voltak fogamzásgátlók. Volt egy mondás: csak a lusta asszonynak van sok gyereke.

A szeretkezés után az asszonyok AZONNAL felkeltek és egy irrigátor (ma is kaphaó a patikákban) segítségével ecetes vízzel kiöblítették a hüvelyüket. A hatásfoka legalább olyan jó volt,mint a mai fogamzásgátlóknak. Akkor még abortusz sem létezettés nem is volt,csak a szegény családoknál sok gyerek.

A módszert azért nem javasolják a mai orvosok,mert ha túl sűrűn alkalmazzák, kiszáríthatja a hüvely falát.

2010. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
normális esetben maximum pár óra, mire eléri a méhet. onnan kell a petevezetőbe jutnia. a beágyazódás tart napokig. a vízzel csak bemosod a "helyére". nem ér semmi, savas irrigálással többre mennél, mivel a sperma lúgos és a hüvely savtartalma reverzibilisen koagulálja, a méh ismét lúgos és optimális a megtermékenyítéshez. tehát nem, ez nem járható út.
2010. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A nagyja amúgy is kifolyik, illetve ezt segítheted azzal ha kimosod. De a teherbeesés szempontjából mindez lényegtelen. Ahhoz mindössze egyetlen sejt bőven elég! Szóval hiába mosakodsz. Vagyis nem hiába, mert tiszta leszel, de a kérdés szempontjából lényegtelen, ugyanakkora eséllyel teherbe eshetsz.
2010. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy valaki nem rögtön a leg rosszindulatúbb válaszon gondolkodik.

Köszönöm a válaszokat, kiváncsiság volt.

2010. jún. 16. 17:47
 9/24 anonim ***** válasza:

Valószínű azt értette fére, hogy napok múlva érkezik vissza a megtermékenyített petesejt a méhbe.

Ugyanis a méhből elindul a spermiumocska (többmillió társával együtt) a petevetőn felfele, majd ott találkozik a petesejttel, megtermékenyíti, aztán már eggyé válva lemegy a méhbe, majd még lebeg pár napot, aztán beágyazódik.

Vagyis a zuhanyzás nem ér semmit. A spermium a méhszájon át rögtön bemegy méhbe (persze a felesleg kifolyik). Ott pedig már nem számít a gravitáció.

2010. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

17:41 vagyok


Bocsi, de én egyáltalán nem rosszindulatból írtam választ!

2010. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!