Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagyott tabi+megszakításos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagyott tabi+megszakításos védekezés?

Figyelt kérdés

Kimaradt a fogamzásgátló utolsó előtti szeme. 24ora utan lattam meg, bevettem a következő 2szemet ebben a 2 napban, így egy nappal tovább szedtem a levelet. Most van a 7napos szünet 2.napja.

Megszakitassal voltunk egyutt parszor.

Ez igy mennyire biztonságos? Ugy tudom a levél vegen mar nincs ra sok esely raadasul nem bennem ment el.



2018. júl. 13. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Terhes vagy
2018. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esély mindig van. 1-2 hétig gumit kellett volna használni. Csinálj egy tesztet a következő megvonásos vérzés várt 1. napján.
2018. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát mi a párommal 1 évig próbálkoztunk mire össze jött a baba...és 2 3 naponta voltunk együtt ...peteéréskor minden nap...így se lettem terhes egy évig ...én nem aggódnék a helyedben ...természetesen esély mindig van rá...de igen alacsony...hiába hagytál ki egy szem tablettát a szervezetben még hetek hónapok mire kiürül a gyógyszer...(persze persze van ellen példa is és mindját írni is fogják hogy már pedig a szomszéd lánya pont így lett terhes...de ezen ne idegeskedj) ...ajánlom hogy tölts le egy menstruációs naptárt (a play áruházban női naptár néven találod) (én nagyon szeretem ...kijelzi a peteérést a várható vérzést...nagyon jó dolog )
2018. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy jelezné ki a menstruációs naptár a peteérést?! A kérdező gyógyszert szed. Nincs menstruációja. Megvonásos vérzése van. A fogamzásgátló kikapcsolja a peteérést. Egyébként is elég egyszerű követni, hogy minden 4. héten kezdődik a vérzése. Ehhez tök felesleges telefonos applikáció.
2018. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De ha megjott akkor nem lehet terhesség, olyan nincs hogy a következő hónap számít, ahogy itt írta valaki ugye?

Elso 2nap normális mennyiseg volt aztan csak kevés.

2018. júl. 19. 17:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki nyugodjon le a pcsába...a kérdező nem terhes
2018. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma veszek tesztet :D
2018. júl. 20. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!