Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlóból a második...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlóból a második levelet kezdtem el szedni 2 nappal ezelőtt. Elvileg biztosabb ha megvárjuk az 1 hónapot. Ezért így cselekedtem. Ma szexeltünk óvszer nélkül. Mennyi rá az esély h terhes leszek?

Figyelt kérdés
De azért egy kis félelem bennem van.
2008. nov. 1. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel az orvosodnak, és nem hiszel a tájékoztatónak, akkor miért hinnél ismeretlen embereknek?
2008. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a véleményetekre lennék kíváncsi.előre is köszi!
2008. nov. 1. 19:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem hiszel benne, akkor felesleges használnod. Ha rendesen szeded, akkor nem esel teherbe. De ezt muszáj lesz elhinned, különben minden szex után ide kiírsz majd egy kérdést, hogy ugye nem lehetek terhes.
2008. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
rendben.köszönöm!csak elég sok mindenen szoktam izgulni és arra a kérdésre szerettem volna választ kapni,h kb. mennyi idő után lehet gumi nélkül gyógyszerrel "csinálni".
2008. nov. 1. 19:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt a véleményem. Sajnálom, ha nem fogadod el.
2008. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi idő után lehet? Bizony ez rá van írva tájékoztatóra, vagy orvos is megmondja. De a legtöbbnél amint elkezded szedni, a mensid után első naptól véd. Van amelyik következő hónaptól.
2008. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ha már a 2. levélnél tartasz akkor már biztonságban vagy :) Nem kell aggódni, bennem is bennem volt a félsz még a 3. levélnél is, de "kinőttem". Nyugi
2008. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, főleg az UTOLSÓ válaszolónak! köszi,most már nyugodtabb vagyok és hiszek a hatásában!Hálás vagyok!
2008. nov. 1. 20:36
 9/12 A kérdező kommentje:
amúgy Mercilon-t szedek.
2008. nov. 1. 20:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Orvosnak nem hiszel, de egy idegennek igen? :D
2008. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!