Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlóból a második...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlóból a második levelet kezdtem el szedni 2 nappal ezelőtt. Elvileg biztosabb ha megvárjuk az 1 hónapot. Ezért így cselekedtem. Ma szexeltünk óvszer nélkül. Mennyi rá az esély h terhes leszek?

Figyelt kérdés
De azért egy kis félelem bennem van.
2008. nov. 1. 19:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok az az "UTOLSÓ válaszoló"

Én is pontosan Mercilont szedek. Elővettem a tájékoztatóját és elolvastam h bővebben tudjak mit mondani. Nos.. Ha a mensid első napján vetted be az első szemet, akkor már onnantól védve vagy. Viszont ha a 2. ill. 5 napon szedted be akkor 1 hétig kiegészítő védekezést kell alkalmazni. Ezesetben te már teljes biztonságban vagy!

2008. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! :)
2008. nov. 1. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!