Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex fogamzásgátló mennyire biztonságos? Ha a párom belém élvez akkoris biztonságos? Esetleg valakinek vélemény róla?

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire. Mondd neked valamit a Pharmatex baba kifejezés?
2018. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
A pharmatex kiegészítő védekezésként szokták alkalmazni pl. peszárium mellett. Önmagában nincs megbízható hatékonysága. Szükséges még pl. ovuláció ismeret alapján használni megszakítással kombinálva. Így valamivel jobb az értéke.
2018. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Minket a pharmatex mart. A patentex viszont bevált. Kiegészítő védekezésnek megfelelő, viszont csak akkor mehet el belém, ha mensi előtt vagyok. Én amúgy spirálra váltok inkább.
2018. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Max.óvszerrel együtt használnám..a kapszula állítólag nem károsítja a latexet, megkérdeztem 20 gyógyszertárban, erre kiírták a webes tájékoztatón.

Önmagában akkor használnám ha tudnám, hogy steril vagyok, bár még akkor sem lennék benne biztos.

2018. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fél éven keresztül használtuk az egyik partneremmel önmagában! Nem lett terhes! Csípett, valamint az íze se jó! Egyik fogamzásgátló se nyújt 100% védelmet!
2018. júl. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!