Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha áttérek egyik fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vickyy888 kérdése:

Ha áttérek egyik fogamzásgátlóról a másikra, akkor folyamatosan védve vagyok?

Figyelt kérdés
Belara-t szedtem 4 hónapig, tegnap az 1 hetes szünet után kezdtem el a Daylette f.gátlót, akkor folyamatosan védve vagyok, vagy most kell vigyáznom?

2018. júl. 31. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Írnia kell a tájékoztatónak.
2018. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
...nemtudom min húztad fel magad, de egyetlen egy fiúval jártam/járok folyamatosan már 2 éve.. és használunk gumit is, és a fogamzásgátló egésségügyi okok miatt lett felírva, de akkor legalább dupla védelmet nyújt a gumival együtt...szóval nem hiszem hogy ,,riherongy” volnék...
2018. júl. 31. 18:46
 3/13 A kérdező kommentje:
Oké, menézem...eddig nem talátlam rajta
2018. júl. 31. 18:46
 4/13 A kérdező kommentje:
Megnézem*
2018. júl. 31. 18:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem,nem írja,hogy kellene kiegészítő védekezés.Szerintem biztosabb lett volna,ha folytatod a régi után az újjal egyből,de elviekben így is jó.
2018. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy vagy az. Mondjuk érdekelne milyen betegséget gyógyítanak vele. De ez a gumi gyógyszer kombó. Még mindig vicces.
2018. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

#7 - Rengeteg (és nem túlzok a szóval) esetben a nőgyógyász/bőrgyógyász arra is felírja a fogamzásgátlót, hogy a menzeszt helyre rakják / a pattanásokat kezeljék.


Nem poén. 16 éves lánynak simán felírja a bőrgyógyász a tablettákat, ha pattanásos az arca, mert legtöbbször megoldja. Mindezt úgy, hogy nem is a gyerek kéri, hanem az orvos ajánlja.

Ugyanez van a menstruációnál is. Nem adott napra jön meg minden hónapban? Szedjen fogamzásgátlót és akkor beáll.


Persze nem biztos, hogy ezekre írta fel a kérdezőnek az orvos, csak két valós opciót írtam le, ami mindennapos.

2018. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Semmiféle menzeszt nem rak helyre, művérzést hoz létre. Lehet hogy felírja, de nem fogja megoldani az eredetit problémát. Ez csak tüneti kezelés lesz nem más.
2018. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Hat az en menzeszemet megoldotta , es az arcom is rendbe jott. Mindkettore ajanlotta az orvos es mindkettore megoldas volt.

( ez nem valasz a kerdesre, csak olvastam a valaszokat)

2018. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát nekem olyan volt a menzeszem hogy néha hónapokig késett, és kiderült hogy egy egy 9 mm-s úgy mond ,,ciszta zacskók” voltak a petéimen amire felírta a Belara f.gátlót. A pattanásaim szinte teljesen eltüntek, a menzeszem teljes mértékben (vagyis az elvonásos vérzés) kiszámítható és pontos lett. És mivel tényleg fogamzásgátlóról van szó, összekötöttem a kellemeset a hasznossal, és ezzel is minél jobban próbálok nem teherbe esni, ha már tényleg kézzel lábbal védekezünk .. 😂 szóval így...
2018. júl. 31. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!