Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nuvaringet csak a menstruáci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nuvaringet csak a menstruáció 1. Napján lehet feltenni? Mennék nyaralni es jó lenne honap elejen feltenni h honap kozepetol mar lehessen gumi nelkul szexelni.

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Fent van a neten is a tájékoztatója.
2018. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván ezért tettem fel a kérdést, mivel erre nem térnek ki a tájékoztatóban.... Amúgy az oldal címe Gyakori Kérdések. Ha nem tetszik a kérdés görgess tovább! 😁😀
2018. aug. 1. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Le van írva,hogy mikor lehet kezdeni.Melyik része nem világos?

Azért kell a vérzéshez kötni az első felhelyezést,hogy ne zavard össze még jobban a ciklusodat,rásadásul,ha vérzéstől független teszed fel,akkor értelemszerűen nem alakul ki a védelem hetekig vagy akár 1 hónapig sem.Azért nem tér ki rá,hogy mikor nem szabad feltenni,mert nyilván könnyebb leírni,hogy mikor KELL feltenni.

Értem én,hogy már nagyon viszketsz,de próbáld meg értelmezni a tájékoztatót és aszerint cselekedni.

2018. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! Kösz az oltást és a választ is... Nem kell mindenhez értenem inkább kérdezzek mint hülyeséget csináljak nem?!
2018. aug. 2. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!