Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem valószínű a terhesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem valószínű a terhesség a még igencsak nem kialakult védettség ellenére sem?

Figyelt kérdés
Az eset a következő: 7 napja szedem a belarát, közben szedtem antibiotikumot is. A barátom egy komoly, részéről élvezős petting után belém hatolt. Itt már nem élvezett el egyikünk se inkább csak játszottunk.
2010. jún. 20. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

ha ha ha, így lett a húgom is 2 éve :D:D

21L

2010. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
huhhuu belara...elég gyenge gyógyszer,többen estek teherbe emellett a gyógyszer mellett az ismerőseim közül.
2010. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

úgy tudom h az antibiotikum mellett kiegészítő védekezést kell alkalmazni(pl óvszer).lehet h még életképesek voltak a spermái,szerintem megvan rá az esély.


attól függ, h egyébként mikor kezdted el szedni a tablettát?7 nappal ez előtt vágtál bele, vagy már korábban is szedted, csak az új csomagot kezdted meg 1 hete?mert minél hosszabb ideje szeded, annál kevésbé esel teherbe egy ilyen esetben

20/L

2010. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos most álltam még csak neki....köszönöm a nem éppen bátorító válaszokat, mondjuk ha az ember belegondol, akkor logikus, hogy ez a helyzet.mondjuk én azt hittem a belara elég erős gyógyszer a legtöbbhöz képest.azért köszönöm a válaszokat...végül is 50-50% vagy igen vagy nem.
2010. jún. 21. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!