Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gyógyszer miatt fájhat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyógyszer miatt fájhat a szex? Többi lent, légyszi olvasd el

Figyelt kérdés
Kb 10 hónapja szedem az Omisson Daily nevű fogamzásgátlót, és ez alatt az idő alatt elért minden szörnyűség ami létezik. Volt húgyúti fertőzésem többször, most pedig egy hónapig legalább járkáltam az orvoshoz visszatérő gombával. Most vasárnap jött meg a menstruációm, és ma lett vége. Mensi előtt pedig macmiror kúpot adagoltam magamba a gomba ellen az orvosom kérésére. Jó egy hónapig nem éltem szexuális életet, (nagyon féltem hogy a párkapcsolatom rá megy erre a dologra) ma viszont a párommal megpróbáltuk. És fájt. Teljesen össze vagyok zuhanva emiatt, hiszen nagyon félek hogy a párom el fog hagyni. Lehet hogy gyógyszert kellene váltanom?

2018. aug. 9. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Vagy inkább pasikát kellene váltani. Szeded miatta a tabikát, és juj lehet hogy egy hónap no szex miatt szakít. Lol. Gumi húzáson még nem gondolkodott kangörcs Pistike? Remélem kenegeti a botot ő is, vagy oda vissza adjátok egymásnak a fertőzést?

Egyébként igen, lehet hogy váltani kellene. Meg a jaj elhagy Pistike stressz se tesz jót.

2018. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Légyszi ne beszélj így róla. Ez csak az én gondom hogy ha elhagy, mindig mondja hogy nagyon szeret engem, és nem fog ez miatt elhagyni. Óvszer miatt váltottunk tabira, mert nagyon érzékeny voltam az óvszerre, és igen ő is bekente magának azzal amit felírt az orvos neki.
2018. aug. 9. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress másik orvost, vagy sos-ben írass másmilyen gyógyszert.
2018. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Ez hidd el általános dolog. Elmagyarázom.


Eddig a gumi védett más dolgoktól is (bacik) amik szex közben ott lehetnek. A gumimentes közösüléssel másmilyen ph-jú anyagok is bejutottak (előváladék,sperma). Ennek hatására keletkeztek kis betegségek,amiket a szervezetednek le kell győznie. Igazából megedződik (bár azért az fura,hogy ilyen sokáig tart ez nálad).


A fájdalom a frissen felgyógyult vagina miatt van. A gyógyszeres kezelést (főleg gomba) megsinyli a hüvely nyálkahártyája. A kellemetlenséget okozhatta az aktusok hiánya is ami akár érzelmi alapon zavarhatott be.


Ne aggódj,ez előfordul. Nincs veled vagy a gyógyszereddel gond,csak egy kicsit kényesebb a dolog. Meg kell edződnöd és fokozottan kell FIGYELNETEK a tisztálkodásra (főleg így nyáron).

2018. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló miatt megváltozik a hüvely pH-ja, emiatt lehet problémád. Illetve a ondó is megváltoztathatja (lúgos kémhatású, a hüvely pedig savas), ami a gumival elkerülhető. Létezik latexmentes gumi is. Menstruációd pedig nincs, helyette megvonásos vérzésed van.

Ha most 1 hónap miatt aggódsz, akkor mi lesz, ha gyereket szülsz? Ott 6 hét "pihi" van. Egy normális, érett férfi megérti a problémádat. Ha elhagyna emiatt, akkor nem is érdemes vele hosszabb távon tervezni. Egyébként más módon is kielégítheted, ott van az orál vagy a kézi munka.

2018. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen gyógyszer váltás! A legtöbb orvos, múltkor olvastam, találomra azt a gyógyszert írja fel ami éppen az eszébe jut..

Nem végez elővizsgálatokat mit lehetne neked felírni, mi illik a hormonszintedhez, súlyodhoz, szervezetedhez.

Én azt mondanám menj el egy fizetős magándokihoz, egyszer kifizeted, de akkor legalább normálisan megleszel vizsgálva és lehetőleg a legmegfelelőbb gyógyszert írja fel. Aztán utána már a receptet kérheted sima háziorvostól vagy az sztk s nőgyógyásztól is.

21N

2018. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!