Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segíthet a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíthet a fogamzásgátló váltása a libidocsokkenésben?

Figyelt kérdés
1,5-2 éve szedem a Belara fogamzasgatlot. Eleinte nem volt semmi probléma, mindig kívántam a páromat, és 2-3 (nem tudom pontosan mennyi idő múlva) hónap múlva kezdtem észrevenni hogy nem kívánom ugyanúgy a párom. És egészen a mai napig nem tudtam mi lehet az oka, mindenre gondoltam már. De minden rendben van velem is, vele is, és a kapcsolatunkkal is. Szeretem, jól is néz ki, vonzódom hozza. És akarnék is szexelni, de nem tudok felizgulni. Ha kipróbálnék másik fogamzasgatlot, elmúlnak a libidó csökkenése? Mert olvastam hogy mások is váltottak , és kb 2-3 hónap mire visszajött a libidójuk. De viszont mindenki más tabletta miatt érzett libidocsokkenest. Szóval akkor egyik tablettatol sem lesz jó? Vagy van egyáltalán olyan ami nem csökkenti a libidot? Óvszert nem akarok használni, és a párom sem. És más védekezés sem igazán jönne szóba.

2018. aug. 15. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Csak azt tudom mondani amit itt olvastam a nőktől ebben a témában:

amint abbahagyták a fogamzásgátlót megtáltosodtak.


Ezer nódja van a védekezésnek. Nőgyószász segít.

2018. aug. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Női óvszer? Pesszárium?
2018. aug. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem.
2018. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!