Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye? (megszakítá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye? (megszakítás + 72 órás tabletta)

Figyelt kérdés
A megszakításos védekezés nem megszakításos védekezésnek indult, hanem csak egy plusz óvintézkedésnek, ugyanis hüvelygyűrűt használok több éve. A hónap elején viszont nagyon sok zűr miatt elfelejtettem feltenni, és pár napja abban a hitben voltam együtt partnerrel, hogy amúgy ott van a gyűrű, de megbeszéltük, hogy nem belém megy el, mert biztos, ami biztos. Hát, másnap este vettem észre, amikor ellenőriztem a gyűrűkészletet , hogy itt bizony eggyel több van, mint kéne. Rohantam a nőgyógyászhoz, kaptam 72 órásat, ha jól számoltam, kb 36 órával aktus után vettem be. A ciklusom alapján a peteérésen már túl vagyok, 4-5 nap múlva kellene megjönnie. Igazából az előváladék miatt aggódom. Annyira hülyeség itt kérdezgetni, de mégis megteszem, vajon mennyi esély van teherbeesésre? Légyszi, ne jöjjön senki a "hogy lehet ezt elfelejteni" szöveggel, annyira a rutinom része lett és tényleg zűrös időszak volt, így történt. Már úgyse tudok mit tenni, meg eleget mondom magamnak is, mekkora idióta vagyok. Köszi a válaszokat!

2018. aug. 27. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit lehetett, megtetted, hogy bevetted az esemény utánit. Egyébként ha stabilak a ciklusaid, akkor elvileg nem lehet baj, na meg ha még megszakítás is volt mellé. De sajnos ez csak akkor derül ki ha kivársz, hogy mikor jön meg a ciklusod, vagy megjön e egyáltalán (bár az esemény utáni is lehet fel fogja borítani). A biztos az lesz, hogy majd veszel tesztet, amikor már ki tudja mutatni.
2018. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy, ahogy olvastam, megborulhat a vérzés, és jelenleg eléggé görcsölök, ami most ugye megnyugtató jel kéne, hogy legyen... de egyelőre nagyon ideges vagyok.
2018. aug. 27. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok rá az esélye de ugye nem kizárt.
2018. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megjott a menzeszem, ket nappal korabban a szokasosnal, ez gondolom, betudhato a tablettanak :) koszi a valaszokat, remelem, tobbet nem kerulok ilyen helyzetbe.
2018. szept. 3. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!