Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tabletta, kiszakadt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tabletta, kiszakadt a gumi. Lehet terhes? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok, azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy tegnap este a barátnőmmel lefeküdtünk, és a végén kiszakadt a gumi, de egyikünk sem vette észre.. teljesen odaszoktam figyelni az ilyen dolgokra, és nem először szexeltünk ha bárki a tapasztalatlanságra fogná vagy bármi.. egyszerűen kiszakadt az a lényeg, és a végen beleélveztem a puncijába ugye, mint ahogy szoktam is, hisz arra van a kis spermazacskó vagy minek nevezik. Tehát elélveztem, kihúztam.. és mind a ketten néztünk egymásra, nem jutottunk szóhoz szóval elég nagy lyuk volt rajta és minden bele ment. Egyből mentünk a mosdóba, kimostuk meg minden. Este 8kor történt az eset, és ma reggel egyből szaladtam a gyógyszertárba esemény utáni tablettáért (Escapelle) 10 órakor. A közösülést követően 14órával vette be. Hozzátenném, hogy épp menstruál is.. tehát a kérdés hogy mekkora esély van a terhességre?

2018. szept. 9. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Ekkora kamut... :D

Csak súgom, hogy ez esemény utáni tablettát nőgyógyász írja fel.

És persze pont mensizik is...

Holnap iskola , remélem mindent bepakoltál már.

2018. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 nos, szerinted nincs jobb dolgom, mint hogy ide ,kitaláljak' storykat? 19éves vagyok, hidd el hogy szóról szóra igaz az egész, és ha érdekel, nem Magyarországon élek, hanem Szerbiában, itt nem nőgyógyász írja fel, hanem elmész és simán megveszed. Köszönöm értelmes kommented, remélem kapok rendeset is
2018. szept. 9. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
A betegtájékoztatóban le van írva, ha igaz a meséd lehetne annyi eszed hogy elolvasod.
2018. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is Escapellet vettem be, bár mi időben észrevettük a kiszakadt gumit.


Elvileg ha bevette 72 óra alatt, nem kellene teherbe esnie.


Nekem egyébként az Escapelle nem hozta meg a menstruációmat, mert pár nappal a mensim után kellett bevennem, viszont jól felborította a ciklusom és barnás folyásom is volt.


Egyébként nem tudom miért kell leszólni, nálunk is volt már, hogy a menstruációm idején szexeltünk a párommal. Van akinek ez belefér, van akinek nem. A kérdező nem azt kérdezte, hogy menstruáció ideje alatt lehet-e szexelni.

2018. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!