Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek hat mar a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hat mar a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az első levél bevétele és az első megvonasos vérzés után a párommal szeretkeztunk, nem is egyszer de el ment bennem. Rendszeresen minden nap szedtem a tablettát, nem hánytam nem voltam beteg nem szedtem semmi más gyógyszer.

Kérdésem igen az lenne, hogy lehetek e terhes. A biztonság kedvéért kérdezem :)

Pár napja egyébként menstruációs fajdalomhoz hasonló fájdalmat érzek a hasamban, csak gyengebbet. Ez lehet a tabletta hatása miatt? Vagy hogy még fog jönni, vagy esetleg még szokik hozzá a szervezetem?

Köszönöm a válaszokat

Ditinell fogamzásgátló



2018. aug. 23. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már biztos hogy hat. A görcsök miatt ne aggódj, én 3 éve szedem, és néha előfordul mellette, sose lettem terhes.
2018. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De azért más véleményére is kíváncsi vagyok :)
2018. aug. 23. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a ciklus első napján kezdted el szedni,akkor azonnal védett vagy.Ha a 2-5.napon,akkor csak 1 hét múlva.Millió mellékhatás van a mesterséges hormonok szedése alatt,ráadásul te indokolatlanul szeded,mert nincs hormonproblémád,így gyakorlatilag bármi előfordulhat.

A tájékoztató írja a lehetséges mellékhatásokat.

Mondjuk,ha nem hat a tabletta és mégis teherbe estél,akkor már olyan mindegy,hogy megkérdezed-e utólag,hogy hat-e.

2018. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ember, az 1. szem óta védett vagy... Érdemes lenne elolvasnod így 1 hónap után a tájékoztatót.
2018. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!