Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy nappal később vettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nappal később vettem a gyógyszert az baj?

Figyelt kérdés

A tájékoztató nen irja mivan ha később kezdem.


21dbot szedek 7 nap szünettel és az a 7 nap pont a mensim


Viszont szerda helyett csütörtökön kezdtem el szedni de rendesen végig szedtem.


Legutóbb 2 nappal hamarabb jött meg most viszont tegnap kellett volna


ugye nem...? :(


2018. szept. 10. 09:15
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja es menzesz vege utan kb 3-4 nappal voltunk egyutt
2018. szept. 10. 09:16
 2/19 anonim ***** válasza:
Magyarul 7 nap szünet helyett 8-at tartottál? Vagy mi? Fogamzásgátló mellett nincs menstruáció, csak megvonásos vérzés. Ha 7 nap helyett 8 nap szünetet tartasz, akkor nem véd sem a szünetben, sem a következő levél 1-2. hete alatt. Nem véletlenül kell úgy szedni, hogy 21 tabi, 7 nap szünet, 21 tabi, 7 nap szünet, stb...
2018. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

igen de en 21 nap tabi 7nap szunet es pont abba a szunetbe mensizek


De most 21 nap tabi 8 nap szunetet tartottam veletlen.

a 9. en kezdtem el szedni addigra a havim is elmulott.


Es az elso szem bevetele utan 3-4 napra egyutt voltunk.


Ebbol lehet hogy osszejott?

2018. szept. 10. 12:20
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
De írja,csak nem tudod értelmezni!!
2018. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A 7 napos szünetben véd a gyógyszer,ha te 8 napot csinálsz belőle,akkor a 8.on már nem vagy védett,nem olyan bonyolult ez.

Azt mondjuk nem értem,hogy hogyha tisztában voltál vele,hogy nem jól szeded,akkor miért szexeltél védekezés nélkül?

2018. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Értsd már meg, hogy az NEM menstruáció. Az egy mű vérzés, ami csak azert jelenkezik, mert a 21 nap során beszedett hormont megvonod magadról abban a 7 napban. Egyébként tényleg írja a tájékoztató. Azt keresd, hogy kihagytad az első szemet.
2018. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Azt irja "ha elfelejtem bevenni ne vegyek be masnap kettot hanem ugy folytassam mintha nem tortent volna semmi. Ha tobbet hagyok ki menjek orvoshoz"


En szedtem utana rendesen csak egynappal kesobb.


A szex elotti napon is bevettem rendesen meg aznap este is meg utana is ugyanugy vegigszedtem a levelet rendesen csak nem szerdatol 21. nap keddig tartott a level hanem csutortok 21. nap szerdaig.


Azt gondoltam "ja jo akkor most 1 nappal kesobb kezdem nem nagy gond ugyanugy beszedem ahogy kell minden este aztan nem lesz baj.

1 nap csuszo nem okozhat gondot"


De most hogy kesik 1 napja mar kezdek aggodni hogy megiscsak...

2018. szept. 10. 13:16
 8/19 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem hogy igy hogy elcsuszott 1 nappal az egesz osszejohetett e :(
2018. szept. 10. 13:17
 9/19 A kérdező kommentje:

augusztus 14.atol szeptember 11ig kelett volna


de en augsztus 16tol szeptember 12ig szedtem


az a bizonyos legyott pedig augusztus 19.en volt akkor mar bevettem 3 szemet abbol a levelbol

2018. szept. 10. 13:22
 10/19 A kérdező kommentje:
Helyesbitek nem 14 hanem 15 elirtam
2018. szept. 10. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!