Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett esemény utáni?

Figyelt kérdés

Leginkább azok véleményére vagyok kíváncsi akik ugyan ezt csinálták.


Elfelejtettem bevenni egy szem tablettát a 2.hét első napján(azaz a 8. napon)

Igen..elolvastam mit ír a betegtájékoztató. De egyszer már jártam így,akkor szerencsém volt..

Eltelt kb 14 óra és volt aktus és utána vettem észre,rá egy órára hogy nem vettem be

Ez tegnap történt.

De valamiért rossz előérzetem támadt,hogy múltkor is szerencsém volt,illetve még pár dologban is,és úgy éreztem most tuti nem lenne szerencsém már.


Így ma elmentem az ügyeletre és már be is vettem a gyógyszert.

Ez egy óra alatt lezajlott. Egy abortusz(mindennel együtt) meg eltartott volna napokig vagy hetekig nemtudom(még nem voltam) és mindenki bunkózott volna velem mer hogy elveszek egy életet, de mér tartanám meg ha nem vagyok még olyan anyagi helyzetbe és nem állok rá készen?

Azt hozzá kell tennem(!!) hogy a patikus nő..bssza meg, mert lekezelő volt miután meglátta a receptet.

Holott nem egy felelőtlen és szétszórt ember vagyok, egyszerűen volt egy nagyon rossz napom,így idegességembe kinyomtam az emlékeztetőket..


3 évem alatt ez a második ilyen, tehát nem egy felelőtlen kis tini vagyok aki nem védekezett stb..


És ha esetleg nem váltom ki ezt a gyógyszert, és terhesség..abortusz lett volna a vége, akkor főleg milyen lekezelő lett volna velem mindenki.


Lehet rosszul leszek most majd mer felborul a rendszer, de mire számítsak? Veletek mi történt?

Ha majd idővel megint elkezdem a fog.gátlót szedni akkor ugyan úgy hatni fog?


2018. okt. 10. 19:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze,az igaz,hogy eddig is hormonokkal mérgezted magad,most meg kb.az 5-szörösét juttattad be a szervezetedbe,de ha most abbahagytad "csak úgy",akkor az majdnem ugyanúgy bezavarhat.

De most már mindegy,végül is.

2018. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van szóval inkább szedem tovább mert több helyen is ezt írták.
2018. okt. 10. 20:47
 13/20 A kérdező kommentje:
ja és kösz hogy ennyi hozzászólást szántál rám:DD
2018. okt. 10. 21:18
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

De minek vettél be esemény utánit?

Feketén-fehéren le van írva, hogy a második héten kihagyott szem nem okoz problémát, nem kell kiegészítő védekezés sem.

De ha már bevetted, akkor is normálisan kell szedni tovább a fogamzásgátlót, nem szabad abbahagyni.

2018. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Mer eltelt 12 óra és meg ijedtem


Igen, szedem is tovább inkább

2018. okt. 10. 21:43
 16/20 anonim ***** válasza:
De a 2. héten nem gond, ha kimarad. Magyarul nem gond az sem, ha 12 óránál több telik el. Mondjuk inkább vedd be, nehogy így szaporodj.
2018. okt. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Hat igen ez a magyar mentalitás amit itt most leműveltetek.


Ha azt a kérdést írtam volna kín lehetek e terhes, az Összes kibsszott ember azt írta volna hogy:

-“igen”

-“megvan rá bőven az esély”

- “vegyél majd tesztet”

-“én így estem teherbe”

-“írja a tájékoztató hogy ha eltelik 12 óra csökken a hatás”


Ilyen válaszok mellett meg biztos megnyugodtam volna.


Ja és max te szaporodsz allat módjára


Az is látszik mennyire megy a szövegértés holott nem kérdeztem senkitől jól tettem e hogy be vettem mer igen jól tettem és nem bántam meg!


A kérdés az volt hogy kinek hogy hatott ebben az esetben a szervezetére, de csak közlöm hogy nem hanytam, nem szedultem nem fajt a fejem se, még mindig egészségesebb vagyok mint egy alkoholista aki évek óta iszik vagy cigizik drogozik stb, hiába vettem be egy ilyen tablettát, ez meg mindig jobb mint egy abortusz.


Remelem majd ha egyszer végre élnek a hozzatok hasonlók nemi életet, vagy ha esetleg éltek valami csodaszép egyénnel nemi életet, akkor majd veletek is megtörténik egy ilyen, és remelem teherbe esik a csajotok/vagy te.

De mégis hogy elnen nemi életet sok ilyen élettelen gyakori kérdéses ember? Vagy ha igen elképzelni nemtudom milyen emberek lehettek

Ez a magyar mentalitás, ne a kérdésre válaszoljunk hanem koteketjunk, de bezzeg ha más kérdést raktam volna fel.


Ja az ostoba jelzore meg csak annyit hogy inkább az az OSTOBA aki felnevelni se tudja rendesen megszult gyerekét normális körülmények között, vagy eldobja a szülőknek vagy akárkinek, vagy aki a szülők segítségére szorul egész végig szinte, na annak aztán kell gyerek

Inkább ezek az ostobák akik a SEMMIBE szülik meg a gyereket aztán utána az issza meg a levet mer rendes gyerekkorunk nincs. Mer vagy nincs apuka, vagy nincs pénz, vagy a szülőkkel kell együtt lakni stb, vagy épp levan szarva a gyerek bevan dobva a szobájába aztán csa, kajat se kap eleget, rendes öltözéket se(mer ugye ha már süt a nap akkor elég szerencsétlen kis gyerekre egy kis vékony kabát vagy zokni a babakocsiba) azt persze ha meg fázik gyógyszer az meg jaj drága, futkoznak mindenféle segélyért pf gyönyörűek ezek a “felnőttek”.

Persze vannak normális fiatal szülők is de nemsok. De persze hogy meg szülik mikor készen se állnak vagy ki se élték magukat!!


Igen én ebbe a körbe tartozom, szeretnék meg bulizni, élni, utazgatni ;)


Nekem rendesek a szüleim de ha lenne gyerekem nem lenne pofam a segítségüket kerni mer segítettek eleget nekünk gyerekkorunkba, és ok már fel neveltek minket akkor mer tennék a nyakunkra én is egy gyereket mint sok böszme “nő”?!

Illetve sokan nem élik ki magukat aztán akkor jön a szöveg hogy valamelyik fél vagy az anyuka vagy az apuka lepssszolja a gyereket 30 évesen hogy ő még élni akar mer nem élte ki magát haha, hat igen ezek sz ostoba hányinger emberek!!!

Undorító szülők ezek akik el dobják a gyereküket mer ész nélkül megcsinálták. De hat addig se kellett dolgotni pár évig lehet úgy volt vele lehet. Vagy úgy akarta helyre hozni a kapcsolatokat de közben ugyan olyna szar maradt az.


Van itt sokféle ember, en meg az ilyenektol vagyok rosszul!


De mindegy mer rájöttem ide kérdést nem szabad ki írni,

Maradok annál, hogy csak olvasgatom a kérdéseket és jokat nevetek hogy egyeseknek milyen kis szánalmas életük van:)


Na szevasztok

2018. okt. 11. 07:03
 18/20 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy tisztelet a kivételnek :D
2018. okt. 11. 07:12
 19/20 anonim ***** válasza:
62%
El se olvasom ezt a rizsát. Esély mindig van a terhességre, ha valaki szexel. Matematikailag. Az esemény utáni tabletta akár egy fél évre is összezavarhatja a ciklusodat. Fogamzásgátló mellett meg aztán ki tudja, mi lesz. Értelmes orvos ezt a sztorit hallva fel sem írta volna, mert ilyen esetben nem csökken a fogamzásgátló védelme. Dehát nem az én szervezetem lesz szétcseszve a sok hormonról.
2018. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi hormon utan neked mar eleg nagy esellyel gyerek miatt sem kell aggodnod, nemhogy abortusz miatt. Tabletta mellett tilos es veszelyes esemenyutanit bevenni. Nem ertem, ilyen felelotlen barmok hogyan praktizalhatnak orvoskent akik ezt meg fel is irjak.
2018. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!