Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sok lenne, ha most egybe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lenne, ha most egybe szednek két havi fogamzásgátló tablettát? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sok ideje, már 5 éve szedek fogamzásgátlót, 3 éve váltottam egyszer, azóta ugyanazt szedem mindig. Sosem hagytam ki egy szemet sem, rendesen szedtem, a menstruációm is teljesen normális. A július - augusztus havi gyógyszereket egybe szedtem, nem tartottam tabletta mentes hetet, így nem jött meg, de az augusztus havi után ismét rendesen időben megjött a megvonásos vérzésem, azóta is normális volt. Most viszont az október - novemberi tablettákat kellene egybe beszednem, egy hirtelen jött "" nyaralás "" miatt, mivel az évben nem volt több, ezért ezt szeretném kiélvezni, ha lehet. Sok lenne a szervezetemnek, ha megint egybe szedném, vagy egy évben kétszer nem jelent nagy problémát? Július előtt, a 4,5 év alatt sosem csináltam még ilyet. Előre is köszönöm!
2018. okt. 22. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

A fogamzásgátló önmagában is olyan a szervezeted számára, mint házfalnak a bulldózer.

Nyugodtan kúrd szét a hormonháztartásod az agyatlanul szedett bogyóiddal. Pár év múlva meg majd légy üdvözölve az endokrinológián.

2018. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem ,nem gond. Én kb minden évben csinálok ilyet nyáron. Sose volt tőle semmi bajom. 1-esre ne hallgass!! Ilyen közti vérzéseim vagyis pecsételő vérzésem volt néhányszor ,más nem. Semmi bajod nem lesz ,ha egyszer megcsinálod ezt. A tájékoztatóban is benne van ,hogy egyszer el lehet játszani. Úgyhogy nyugi!
2018. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az a baj, hogy ez most pár hónap szünettel a második alkalom lenne, ezért félek, hogy baj lehet e :)
2018. okt. 22. 18:30
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Semmi gond. Én is csináltam már többször ilyet. És nem lett gondom :)
2018. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Belefér.
2018. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Ketteske cuni nagyon okos. Megmondta hogy egyszer simán lehet. Igaz hogy ez már a második lenne, három hónapon belül, de ketteske szerint simán lehet.
2018. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
6oska cuni is nagyon okos!! Hasznos választ nem tud adni,csak okoskodni!!
2018. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Hagytam már ki egymás után három menzeszt is, utána teljesen normálisan jött meg (időre és normális mennyiség, fájdalom nélkül). Orvosom szerint elég évente 3-4x menstruálni ahhoz, hogy ne legyen gondod belőle. Én azért ennyit nem kockáztatnék, de azon nem kell stresszelni, hogy mi történik ha ismét kihagysz egyet, ugyanis semmi gondod nem lesz.
2018. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod heteske cuni. Hasznos választ te sem tudsz adni, ugyanis a saját válaszodba belekeveredsz. Így aztán biztos hasznos lesz.
2018. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle. Azaz nem több, mintha normálisan szednéd. Tabletta mellett megvonasos vérzés van, aminek amúgy semmi szerepe azon kívül, hogy a nőket megnyugtatja, hogy nincs gyerek. Bizonyos esetekben még javasolják is az elnyújtott szedést, sőt, van olyan tabi, aminél direkt csak 3 havonta van szünet és vérzés.
2018. okt. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!