Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nők! Melyik a legjobb védekezé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Melyik a legjobb védekezés a nem kívánt terhesség ellen? Ti melyik megoldást használjátok?

Figyelt kérdés

2018. okt. 28. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Önmegtartóztatás.
2018. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Hát én kézzel lábbal szoktam. Az 100% hogy megvéd a nem kívánt terhességtől 🤣


N

2018. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Évekig védekeztem fogamzásgátlóval, jelenleg is épp. De hosszú évekig óvszerrel is. Egyik mellett sem lettem nem kívántan terhes. Amikor az lettem, akkor terveztük és nyilván nem védekeztünk egyáltalán.
2018. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Úgy hogy tartom a hímekkel a távolságot 😂
2018. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen egyéni, hogy kinek mi a legjobb. Én már próbáltam egyet, s mást.

Hosszú évekig óvszerrel ment a dolog, semmi baj nem volt vele. Nem szakadt ki, nőként egyáltalán nem zavart a dolog, és szerencsére az akkori partneremet sem.

Aztán próbáltam a LEA pesszáriumot (szerintem már nem kapható), az borzalmas volt. Iszonyat rigid anyagból volt, alig bírtam áttuszkolni a hüvelybemeneten. De a felrakástól már csak a levétel volt borzalmasabb, azt hittem, egyszer a méhem is kijön vele.

Próbáltuk a Pharmatexet (nem önmagában gondoltuk, hanem megszakítással), de úgy marta a hüvelyem, hogy szex az nem lett belőle, ellenben még két óráig sajgott az egész.

Jelenleg kb. 2 éve fogamzásgátló tablettát szedek. Többnyire elégedett vagyok, de szünetben fáj a fejem és azóta kicsit gyakrabban van gombám, mint előtte.

2018. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Évekig gumi, majd évekig fogamzásgátló tabletta.
2018. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Hüvelygyűrűt használok, maximálisan elégedett vagyok vele.

Előtte gumit használtunk, rettenetes volt.

2018. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Tetess fel aranyszalat, a terhesseg ellen 100%-os vedelem.
2018. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 lewega ***** válasza:
64%
Én a spirállal nagyon elégedett voltam. A fogamzásgátlót többször is elfelejtettem bevenni.
2018. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 NigelB válasza:
73%

Annak idején ez a szöveg ment.


Kalmopyrin, jó szorosan a térd közé szorítva. :)

2018. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!