Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció alatt nehezebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt nehezebb teherbe esni?

Figyelt kérdés
Tegnap történt egy olyan próbélma hogy szexeltünk barátnőmmel és ugye védekeztünk tehát volt rajtam gumi és amikor kihúztam a farkam akkor vettem észre, hogy kilyukadt a gumi . Na már most barátnőmnek egy nappal előtte jött meg és ha jól tudom ilyenkor kisebb az esélye annak, hogy terhes lesz ugye ? Meg szex után próbálta kimosni magából amennyire tudta

2018. nov. 13. 13:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért pár dolgot nem árt rendbe tenni és tisztázni. A női reprodukció folyamat kezdete a menstruációs vérzés első napja. A méh proliferációs tehát a petesejtet befogadni képes szövete nem VÉR formájában ürül, hanem vérzés kíséretében ürül az endometrium! Ennek az oka, hogy terhesség hiányában a csökkenő hormonszintek hatására a proliferációs szövetben vasoconstrictio vagyis ér összehúzódás jön létre amitől a szövet elhal, majd leválik, így vérző sebfelületet hagyva maga után. A másik, a vér PH-ja valóban közelíti a dülmirigy váladéknak PH-ját, de a vér kifelé ürül, és jóval gyorsabban és nagyobb mennyiségben mint a hüvelyváladék! A vér ürülése akadályozza a hímivarsejtek mozgását, és a prosztataváladék felhígítása miatt a spermiumok tápanyagkészletét is csökkenti. Azért ezt nem árt tudni. Másrészt a hímivarsejt hiába találkozna petesejttel, az nem tud hova beágyazódni, megfelelő endometrium szövet hiányában...Az a válaszoló aki az egészségügyi végzettségére apellált, hát nem tudom...inkább hallgatott volna. Nem is értem, a dolgot. Nekem valahogy nem cseng a fülemben az a fajta tanács, hogy akkor álljatok neki gyereket nemzeni amikor minden tocsog a vérben!
2018. nov. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%
8-as válaszoló: aki 13szor képes leírni, hogy "selyt", és képes azt mondani, hogy a tesztek 50%-ban megbízgatóak, hát, egészségügyi szakközép ide vagy oda, de ássa csak el magát jó mélyen az agyagos földbe....
2018. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!