Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha most novemberben elkezdenêk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most novemberben elkezdenêk fogamzásgátlót szedni, decemberre betudnám állítani, hogy ne 31én jöjjön neg, ha késik?

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 17:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A menstruáció első napján kell elkezdeni szedni. Ha akkor kezded, körülbelül a ciklus 24-26. napján kezdődik majd a megvonásos vérzésed. Attól függ, milyen tablettát szedsz majd. De ezzel nem tudsz mit állítgatni. Mindig a szünet valamelyik napján kezdődik majd a megvonásos vérzés. Hogy melyik napon, abba nincs beleszólásod.
2018. nov. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Csak és kizárólag azért kezdenél el fogamzásgátlót szedni, hogy eltologasd? Minek?

Egyrészt azért -ha ráadásul még szexelni sem akartok- a menstruáció nem akkora borzalom, hogy ne lehessen túlélni vele a szilvesztert.

De ha neked mégis ekkora trauma, egy hetes Norcoluttal el lehet tolni, ehhez halál felesleges tabit szedni, ha úgy sem szexeltek még.


De amúgy fogamzásgátlóval is meg lehet oldani, csak kérdés, hogy a szervezeted hogy reagál. Valakinek az első 3 hónapban pecsételő vérzése van tőle totál kiszámíthatatlanul.

2018. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hat de azert nekem kenyelmesebb lenne az egesz. Meg nem tudjuk mi lesz. A szexet nem lehet tervezni, aztan ha megis akarnank, ugy eleg necces lenne, foleg hogy mind a kettonknek elso aktus
2018. nov. 18. 13:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Óvszerről hallottál már?:D
2018. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hallottam. De attol meg ha menstrualok, nem lesz jobb
2018. nov. 19. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!