Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a Pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Pharmatex hüvelytablettáról?

Figyelt kérdés

Párommal eddig még csak gumival szexeltünk, de ő már nagyon kipróbálná nélküle... Babát viszont még nem szeretnénk. Hormontartalmú fogamzásgátlót pedig én nem szeretnék szedni. :D

Így a hormonmentes fogamzásgátló módszereket nézegettem...

Ti használtok ilyet? Működik? Könnyű felhelyezni?


Köszönöm szépen!😊



2018. nov. 30. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom.

Nem megfelelően használod teherbe eshetsz.

Mindenre nagyon oda kell figyelni.

2018. nov. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok ismerősöm használta/használja. Volt akinek nem vált be, mert csípte. Még egyikük sem lett terhes mellette. De tény, hogy nem véd annyira, mint ha óvszert használnátok. Jó kombinálni valamivel. Pl. : hogy nem benned megy el.
2018. nov. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már több mint 3 éve ezt használjuk.
2018. dec. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy ezt olvasom: engem is csíp. Nyilván savas, azért. Amúgy egészen jó a statisztikája, és könnyű felhelyezni, de azt a tíz percet ki kell várni, amíg elkezd olvadni. Aki nehezen élvez el, annak nem előnyös, hogy csökkenti a súrlódást.
2018. dec. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon nem ajánlom. Egyáltalán nem megbízható. :( A pharmatex-baba kifejezésről nem hallottál? Amúgy a hüvelygyűrű nagyon jó. Igaz az is hormontartalmú, de sokkal kíméletesebb mint a tabletta, mert ott lent szívódik fel. A nőgyógyászom mondta. Olvass utána.
2018. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit csíp, meg körülményes, de sose lettem terhes azzal pedig akkor belém élvez a pasi.
2018. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!