Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a pharmatex hüvelytablettáról?

Figyelt kérdés
A barátommal most készülünk az elsőre :D Gumit mindenképpen akarunk használni viszont én abban nem bízom meg teljesen. Egyik barátnőm ajánlotta ezt a tabit. Mi a vélemény róla aki használta már? Nem akarok teherbe esni ezért nagy hangsúlyt fordítok a védekezésre a legjobbat szeretném használni. Előre is köszi a válaszokat!:)
2011. márc. 21. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
az hogy van egy külön témakör "FOGAMZÁSGÁTLÁS" címszó alatt
2011. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Akkor kérj valami mást, erről én eddig másoktól csak rosszat hallottam, csípet, trutyis folyásuk volt, meg mittomén... :S elég bizarr volt, én le is mondtam róla... De lehet kapni ilyen spermicid krémeket (asszem, patikában kérdezd meg) szerintem az is jó. De azért az óvszer önmagában is elég jó védelmet nyújt, nekem 3.5 év alatt egyszer sem szakadt ki, pedig elég sokat elhasználtunk. :)
2011. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2011. márc. 21. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy évig használtam ezt a tablettát,igaz,hogy csak önmagában. A terhességtől megvédett,de engem is csípett néha.Próbáld ki,aztán ha nem válik be,akkor van pharmatexből kúp is meg krém is,azzal is lehet kísérletezni,bár szerintem is bőven elég a gumi.
2011. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Az igaz, hogy a terhességtől megvéd de én több negativ érvet tudok mondani mint pozitivat.

Pl.: Égető érzés, a trutyi ami kifolyik utána jah és én azt is elég komplikáltnak tartom, hogy 10 perccel előtte kell felhelyezni.:S

2011. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk bevált. Régóta csak azt használjuk.

De azt nem értem, hogy minek mellette még a gumi is? Ne aggódd túl a dolgokat.

2011. márc. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek :D Azért kell mellé a gumi mert én ahogy az utolsó is írta kicsit parás vagyok túl aggódom mindent és ha van gumi is úgy jobban biztonságban érzem magam :D mert ugye az se jó ha közbe meg csak idegeskedem.
2011. márc. 22. 15:15
 8/9 anonim válasza:
Én is aggódós vagyok, a Pharmatex krémet használtuk sokáig gumival együtt, és nagyon jó volt. A krémnek síkosító hatása is van, és ha picit csináltuk gumi nélkül, akkor sem aggódtam, mert ott a krém és megvéd. Szerintem ez a kombináció biztonságos.
2011. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ :)
2011. márc. 27. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!