Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha vki megszakitással "...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki megszakitással " védekezik ", akkor azt mondjátok, h 0 az esélye a terhességnek, ha meg vki bevesz 1 72 órásat, akkor már adtok esélyt neki. ez h lehet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 23:39
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
100 ból nem 1, hanem 35 a statisztika szerint.. nekem meg elég sok ismerősöm lett ugy terhes, ugyh sztem nem vok hulye azért, mert védekezek.
2010. jún. 27. 17:19
 32/36 anonim ***** válasza:

Én nem bíztatok senkit a megszakításos védekezésre, de négy éven keresztül semmi gondunk nem lett belőle, DE fél év napi rendszerességes szex után váltottunk, addig gumi! 25/L vagyok és tizenévesen nem szexeltem megszakítással, soha !Most amit olvastam, hogy ha berakja a pasi a p.csét attól nem lehet teherbe esni, de ez szex,nem berakom a p.csöm:)és én úgy tudom fiatalabb korban tartalmaz az előváladék több spermát, illetve az a sperma az előző ejakulációból maradhat vissza!az én párom multiorgazmusos férfi,képes úgy orgazmusa lenni, hogy nem ejakuál és nem is minden szexnél engedi el gyönyörcseppeit , pl reggel soha, mert ő azt mondja, az leszívja vmilyen szinten az energiáját és nem lehet úgy dolgozni :) aztán utána ha haza jön ami a csövön kifér:) Úgyhogy nekünk a megszakításból soha nem volt probléma, nagyon időben ki kell tudni a pasinak szállni, és abban az "állapotban"tényleg ismerni kell a testét, hogy sikerüljön !Nem lettem terhes egyszer sem , csak akkor amikor nem szakítottuk meg a szeretkezést, de mi már terveztük a babát, de nem úgy szexeltünk, hogy na akkor március 12-én 16 kor amikor haza jön a párom akkor belém is engedi :)

Mi örültünk és terveztük mind a két terhességet, csak valahogy ahogy erről beszéltünk már mindkettőnknek ott volt az agyában,hogy baba, és nem számított semmi !

az első megszakítás nem megvalósításának eredménye 18 hós iker csajok a második pedig kisfiúk még pocakban :)

Szóval nem érdemes próbálkozni, játszadozni, ha úgyis abortusz lenne a vége !!!!!

Ha fiatalok vagytok ott a gyógyszer a csajoknak és akkor lehet élvezni egymást ízig -vérig !Bár én a gyógyszert is csak komoly kapcsolatban ajánlom, ahol rendszeres a szex és nincs ide oda kefélgetés !


Ha gondoljátok van két könyvem a gépen a multiorgazmusos párról és a multiorgazmusos férfiról :)

Minden jót !és felelőségteljes szexet mindenkinek !

2010. jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

az utcsó vagyok !

Jaj és a statisztikáról annyit, hogy ezt soha nem értettem , hogy hogy készül ?! Mennek az utcán tollal papírral a kézben és megkérdeznek 100 embert? Vagy 100 párt szexeltetnek , hogy ki lesz terhes, ha vki erre vállalkozik akkor annál nem lesz gond a terhesség,mivel nincs az a hülye nő aki csak úgy alá veti egy statisztika miatt magát az abortusznak !

2010. jún. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Esetleg úgy nem ésszerübb,hogy megkérdezni a nőgyógyászokat?Vagyis a páciensek csak elmondják,hogy mivel védekeztek,hogy sikerült összehozni a nemkívánt terhességet.Mivel az abortuszhoz orvos kell,így a legésszerübb az orvosok "statisztikájára" hagyatkozni.A statisztika mindig egy képlékeny dolog,inkább irány adó!Nagyságrendeket mér és viszonyít.

2010. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Beviz Elek ***** válasza:
Utolsónak igaza van, de azért a statisztikában ami nem igaz: Elég sok azoknak a nőknek a száma, akik megszakításos módszerrel védekeznek és nem mennek el minden hónapban az orvosukhoz, hogy 1 hónap alatt hány aktusban volt része, a havija megjött, tehát nem terhes. Azok viszont elmennek akik: JAJJ ISTENEM TERHES VAGYOK!! Tehát ennyit a statisztikáról.... :)
2010. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

lehetséges, és ésszerűbb igazad van, de nem is ez a lényeg !


Én azt sem tudtam mi az a 72 órás tabletta 20 éves koromig, mert akkor volt rá szüksége az egyik barátnőmnek !és itt olvasok olyat aki tízenéves és már kettőt is bevett 3 hónapon belül !Én ezt szörnyűnek tartom, igaz nem tartozik a kérdéshez, de nagyon sok a felelőtlen fiatal!!Nekik hol vannak a szüleik nem világosítják fel őket? vagy szexre van eszük, de védekezni nincs ?

2010. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!