Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha vki megszakitással "...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki megszakitással " védekezik ", akkor azt mondjátok, h 0 az esélye a terhességnek, ha meg vki bevesz 1 72 órásat, akkor már adtok esélyt neki. ez h lehet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 23:39
1 2 3 4
 11/36 Beviz Elek ***** válasza:
40%

Hát ami azt illeti én 5 éve megszakításossal védekezek. Eddigi statisztika: Többszáz aktus, 0 gyerek, sok idegesség.

Amúgy szerintem mindkettőnek ugyanannyi az esélye. 50-50%

Vagy igen, vagy nem :D

2010. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
na, itt van.. az utolsó a példa, aki azt mondja, h 0 az esély.. pedig nem..
2010. jún. 26. 23:52
 13/36 anonim ***** válasza:
Na jó,hülyék mindig is voltak és mindig is lesznek.Majd nemsokára visszajön és egy másik rovatban együtt kell vele számolnunk,hogy most akkor mitől is késik a mensije.Az én lelkiismeretem tiszta.Missziómat minden alkalommal teljesítem,amikor leírom,hogy a megszakítás nem védekezés.Ha valakinek ez nem jut el az agyáig,annak majd kézzel fogható bizonyítéka lesz és akkor talán megérti.
2010. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
ezt nekem is nehéz egyesekkel megértetni, h ez nem védekezés.. és még ők állnak le velem kötekedni.. fura, h ezt pont az eü-sök mondják.. :S
2010. jún. 26. 23:57
 15/36 anonim ***** válasza:
tanácsold nekik, hogy hívják majd Ármándónak ;)
2010. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 Beviz Elek ***** válasza:

De most mit kell velem példálozni??? Én leirtam... 50-50%. Én egy szóval sem mondtam, hogy 0%. 50-50!!!!

Vagy igen, vagy nem!!

2010. jún. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
de az, h leirtad, h te nemlettél terhes, meg h 0 gyerek, ezzel azt támasztod alá, h 0 a % - a is.. nem? amugy hany eves vagy? és miért vagytok ennyire felelőtlenek?
2010. jún. 27. 00:05
 18/36 anonim ***** válasza:
44%

több éven keresztül megszakítással védekeztem a párommal és nem lettem terhes !Nem tizenévesek vagyunk, hanem közel a harminchoz! a megszakítás nem tiniknek való, hanem komoly kapcsolatban élőknek, vagy házasoknak !

Egyáltalán nem biztonságos, de semelyik fogamzásgátló sem az ! Az előváladék tartalmazhat az előző ejakulációból visszamaradt életképes spermiumokat is, így akár megszakított közösülésnél is létrejöhet terhesség!

A 72 órás tablettáról annyit, hogy van ismerősöm aki terhes lett a tabletta bevétele mellett is és abortusz lett belőle !

ÉN nem paráztam nem aggódtam végig amikor megszakítással védekeztünk, de nagyfokú bizalom kell egymás iránt ahhoz, hogy ezt valaki be merje vállalni !!!!!

Soha nem voltam fiatalként felelőtlen, mindig védekeztem fogamzásgátlót szedtem és amíg nem bíztam a pasiban akivel jártam gumit is használtunk mellé hónapokon keresztül !

Leszartam tetszik e vagy sem neki, ha nem akkor sorry !!!

de nem volt rá példa !

én azt tanácsolom úgy szexeljen mindenki, hogy ne kelljen 72 órás gyógyszer, mert szerintem nem olyan nagy dolog akár lánynak akár fiúnak egy egy gumit mindig magának tartani és akkor nincs a para !

hát röviden ennyi :)))

2010. jún. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
ok, ha nektek nem volt gond a baba.. de van, akinek az, és mégis igy " védekezik "..
2010. jún. 27. 00:43
 20/36 Beviz Elek ***** válasza:

20/f vagyok. Szóval nem csaj... :D

És tudom, hogy felelőtlenség, de eddig akkoris bejött. Azért arra tudok vigyázni, hogy időben kivegyem. A többi az előváladékon múlik. Eddig 7 lánnyal voltam, és eddig egyiktől sincs gyerekem. Sőt.. Nemi betegségem sem, mert mindegyiknek ismerem az előéletét (szóval nem diszkós p.csák, hanem szepartnerek, mivel komoly bnő nem jön össze...:S)

15. szülinapom környékén rontott meg egy lány. És azóta azért elég rendszeresen élek nemi életet. Az, hogy szerencse, vagy tényleg ennyire jó ez a módszer, nem tudom... De nkem bejött. Másnak lehet, nem jönne be.

Amíg ezen gondolkoztok:

http://www.youtube.com/watch?v=7Ugw3-yAi6I&feature=related

2010. jún. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!