Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől vérezhetek? Mi a bajom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vérezhetek? Mi a bajom?

Figyelt kérdés

A párommal rendszeresen együtt vagyunk. Minden alkalommal óvszerrel védekezünk.

A menstruációm régen beállt, mindig fix időre, fix ideig van meg.



A nemvárt előtt történt egy "baleset", amikor 2.körben kiszakadt az óvszer.

Nem élvezett el, de nem állítom biztosra azt sem hogy előváladék nem volt a kottonban. Azonnal cseréltünk.

Ez olyan 2 hete volt.


Nem is aggonizáltam ezen, mert a vérzésem időre jött és nem tapasztaltam semmit ami furcsálásra adott volna okot.Minden a megszokott kerékvágásban zajlott.


Azonban szerdán elment a vérzésem, a tegnapi nappal kezdődően barna folyást tapasztaltam ami mostanra beerősödött. A bugyim nem lesz olyan, de a papírom mindig pisiléskor.

Barnás-rózsaszínes-vér, vagy bármi legyen de megijeszt. Nem menstruáció azt hiszem de alhasi fájdalommal jár.


A biztonság kedvéért a párommal teszteltünk ma egyet, ha ne tán nem voltunk elég körültekintőek bármikor, vagy valami elterelte volna a figyelmünket olyanról aminél nem lehetett volna tovább siklani.(Múltkori incidenst leszámítva).

Negatív lett az eredmény.

Mennyi az esély arra terhes vagyok? Esetleg felfáztam vagy van-e okom aggódni?

Mi lehet ez?


Sajnos soha nem fordult velem még ilyen elő, és megvallom őszintén nem szívesen vetném magam alá egézségügyi kaparásnak vagy bármi ehhez hasonlónak. Nagyon rémképeim vannak.


Tapasztalatok?

21/L


2018. dec. 9. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:

A terhesség nem jár vérzéssel. A felfázástól pedig nem a hüvelyedből folyna vér, hanem a vizelettel távozna, és beszrnál a fájdalomtól pisilés közben. Egészségügyi kaparás? Mi az istenről beszélsz? :'D Tudod te, azt mikor csinálják?

Menj nőgyógyászhoz, valószínűleg hormonproblémád van.

2018. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!