Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Méhszájsapkát használt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méhszájsapkát használt már valaki? Mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy megbízható - elsősorban - hormonmentes fogamzásgátló módszert alkalmazni.

A Pharmatex nem alternatíva, számomra nem tűnik elég megbízhatónak, egyszer használtuk szex közben, ugyanúgy izgultam utána.

Az első gondolatom a méhszájsapka volt, amihez tudom, hogy nem kell vény és egyéb orvosi vizsgálat.

De mit kell tudnom róla? Biztonságosan lehet vele némi életét élni? A párom elélvezhet anélkül, hogy ki kéne vennie a péniszét? Mennyire megbízható?

Minden vélemény, tapasztalat érdekel!

Köszönöm!



2018. dec. 28. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem dokit kérdezz meg erről.
2018. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Van hormonmentes spirál,nem pár forint, de azt hiszem 5évente vagy hogy kell csak cserélni.

Ez a sapi sem tökéletes, ugyanúgy kilökheti a szervezeted mint minden mást. :/

2018. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt szimpi, bár sokat szemeztem vele. Aktus előtt kell feltenni, igy elég vágyölő, ráadásul nekem bonyolultnak tűnik a felhelyezése. Egyáltalán hogy tudom ellenőrizni, hogy jól sikerült e? Ehhez mondjuk nem kell feltétlenül spermicid, mint a pesszariumhoz, igy még nagyobb para, ha rosszul tettem fel. Nekem pl. Még a tampont is nehéz elég magasra tolni, nemhogy a mehszajra cuppantani pontosan egy eszközt látatlanban...
2018. dec. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is elég "vad", hogy olyan mélyre kell feltolni magamban...


Lehet, hogy marad a fogamzásgátló, talán az tűnik a legegyszerűbbnek.


Köszönöm a válaszokat! :)

2018. dec. 29. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Van hormonmentes spirál,nem pár forint, de azt hiszem 5évente vagy hogy kell csak cserélni."


A barátnőmnek az volt. Görcsölt tőle, és niagaraként vérzett, ráadásul 2 év után olyan gyulladást okozott neki, hogy lehet, hogy meddő lett.


A gumi miért nem jó?

2019. febr. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Latex-allergia miatt nem jó a gumi, elég nagy kellemetlenséget okozott... Pedig az lenne a legkézenfekvőbb.
2019. febr. 11. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!