Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előfordult valakivel már ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult valakivel már ilyen?

Figyelt kérdés
Volina fogamzásgátlót szedek. Már a 3. Héten jártam és már csak 4 db gyógyszer maradt de beteg lettem és 3 napig lázas voltam. Észrevettem ugye a maradék 4. tablettànál reggel hogy barna folyásom volt. Antibiotikumot nem szedtem csak 1 db rubophent ittam illetve neocitrant ittam de figyeltem hogy azért a 4-4 óra teljen el a gyógyszerek között. Esetleg a láz miatt lehetett ez? Valakivel fordult már elő hasonló, esetleg az orvos mondott ra valamit?
2019. jan. 4. 16:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék hogy nem azért kérdezem mert orvoshoz nem akarok menni csak hasonló esetem volt már hogy egy héttel hamarabb jelentkezett hasonló vérzés és emiatt új gyógyszert irt fel az orvos de ismerősök körében más orvos emiatt nem feltétlen irt fel gyógyszert és ezért kérdezem hogy a láz befolyásolta e, legyengíthette-e a szervezetet.
2019. jan. 4. 16:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam az érettségi előtt, után, felvételire várva, nyelvvizsga miatt volt össze vissza, a stressz miatt. Nálad nem játszhat stressz a háttérben?
2019. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezen is gondolkoztam már mert egy hét múlva nyelvvizsgára is megyek, illetve a munkahelyen is más területen fogok dolgozni így előfordulhat
2019. jan. 5. 03:51
 4/5 anonim ***** válasza:
De az is előfordulhat, hogy a gyógyszer okozza a köztes vérzést, a betegség miatt is lehet, mindenképp beszélj dokival.
2019. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, bár kicsit tartok tőle hogy megint új gyógyszert ír fel :/ :D
2019. jan. 13. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!