Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segít az escapelle esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít az escapelle esemény utáni tabletta a terhesség megelőzésében?

Figyelt kérdés

Ma este 1/2 6-kor szexeltünk a barátommal és kiszakadt a gumi, ő pedig bent végezte. Mentünk gyorsan íratni gyógyszert ki is váltottuk, Kb. másfél órával utána sikerült is bevenni. Ez megakadályozza a terhességet? Nagyon félek nem akarok teherbe esni még. Valakinek van valamilyen tapasztalata róla? Miből fogom tudni hogy terhes vagyok vagy nem a napokban?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. jan. 15. 21:25
 1/2 Derwer ***** válasza:

1; Elmentél dokihoz a problémáddal, felírt valamit erre a dologra. Ezek után elkezdett neten ismeretlenek ez kérdezni. Ezt komolyan gondolod ?!

2; Igen, mint ahogy a neten is EGYBŐL megtalálod ÉS a dobozban lévő leírásban is szerepel ez megakadályozza a nem kívánt terhességet.

3; Amúgy én is megerősítem neked , hogy megakadályozza a terhességet.


4; Azért remélem tudod hogy ennek komoly mellékhatásai lehetnek majd az elkövetkező hetekben esetleg hónapban.

Nem is engednek évente 2nél többet felírni

5; Terhesség ellenőrzésre a terhességi teszt szolgál.

6; Kérlek kicsit tájékozódj a szex előtt és ne utána . Sokkal felelősség teljesebb benyomást tudsz úgy tenni.

2019. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is szükségem volt rá pár hete. A biztonság kedvéért azért csinálj egy tesztet kb 10 nappal a tabletta bevétele után. Nekem bevalt:) 19
2019. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!