Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer vagy tabletta? Pro...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer vagy tabletta? Pro kontra érveket szeretnék. Biztonság, kényelem, stb szempontjából. L

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 23:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:29


Nem én írtam igaz a 9,5-t, de aki írta jól írta, nézd meg a Pearl-indexét a fogamzásgátlónak, aztán válaszolj, hogy helytelenül írta:) Akkor eshet vki teherbe, ha rosszul szedi(kihagyja 1-2t és nem védekezik)

na és akkor, 100nőből hány?nézd meg a fogamzásgátlót és az óvszert, szóval a biztonság mindenképp a fogamzásgátló mellett szól és a kényelem is!

Ha valaki hízást észlelne, szól a dokijának és felír neki másik gyógyszert, nem mindenkinek jó mind, próbálgatni kell!

2010. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
42%

Ja még annyi, hogy én is 2 éve szedem:) és én is csak ajánlani tudom, akárki akármit mond, jobb úgy szeretkezni a párommal, hogy bárhol bármikor(nem kell rosszra gondolni) és nem kell vacakolni smemivel!Meg nálunk nem is arról van szó h van heti kevés szex lenne:D szóval gondold át kedves kérdező, hogy mit szeretnél!:) Igen, van aki teherbe esik biztosan, mivel kivételek mindig vannak, de gyanítom, hogy az sem rendesen szedte!(és nagyon nagyon alacsony a statisztika, az óvszernek jóval több)

Ha hízást észlelsz, mint már mondtam mész a dokinak szólni és mást ír fel, de egyébként csak vissza kell fogni a mértéktelen evést :) a görcsöket is elmulasztja, igaz nekem előttem sem volt, megszépítő a bőrt:) stb, én ajánlom Neked, bármi mellékhatás lenne, egyből szólsz a dokidnak.

2010. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A van heti kevés szex lenne-t félreírtam:D csak számot akartam írni először, de elég a kevés szó is:D remélem így érthető
2010. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%

A srácok még jó hogy tabletta pártiak,leszarják,hogy a barátnőjüket teletömik hormonnal,a lényeg az,hogy nekik nem kell gumit használni...

2 éve vagyok együtt a barátommal,megtaláltuk azt az óvszert,ami biztonságos és nagyon vékony,így jó mindkettőnknek. Mivel szeret,így nem akar gyógyszerrel tömni éveken át.

Ha gumi nélkül akarjuk csinálni,akkor veszek hüvelytablettát,azzal sem volt még gond.

2010. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Értem, ez is egy vélemény, de az előttem szóló sem fiú volt és én sem :) és lám, semmi tünetünk nincs, és valljuk be h sokkal jobb gumi nélkül:D és az a "9,5" még mindig igaz, amit a srác írt
2010. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom -.-'

A barátom nem töb hormonnal,mivel nagyon alacsony hormontartalmúak a mai gyógyszerek, utána lehet nézni!Milyen most és régen, szóval ez vicces kijelentés volt;) Nekem nem jönne be az, hogy na húzzuk fel a gumit, á most anélkül akarom, várj felhelyezem a hüvelytablettát, de még várni kell vele :( hát nekem elég vicces lenne :D így a jó, legkényelmesebb, legbiztonságosabb, és bármikor lehet, és mi sem heti 3-4szer szexelünk, még az ár is jobban megéri, 3 havi 6ezer, évek óta szedem és semmi bajom nincs tőle ;) szebb lett a bőröm, nem híztam, percre pontosan tudom h mikor jön meg *.*

2010. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A gumit javasolnám mert azzal semmi bajunk nem volt eddig.

És csak nagyon durva sexnél szakadhat ki.

A fogamzás gátlóban annyira nembízok.

2010. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én még annyit hozzáfűznék h aki normálisan szedi, tehát ha ki is hagy egy szemet és túllépte a 12 órát és védekezik, akkor semmi baj nem lehet:) Csak sztem néhányan azért sem merik elkezdeni szedni, mert félnek h kihagynak 1 szemet és juj mi lesz..teljesen megbízhat,ha vki rendesen szedi én úgy gondolom
2010. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Előző vagyok megint és én írtam azt is, amire az előttem szóló azt írta, roppant káros vélemény. Kétszer szakad el az óvszer a volt barátomnál. :S A 72órás tabi után rohangálás nem kellemes. Én elég reális veszélynek érzem azóta."


Vagy gagyi gumit vettetek, vagy nem jól tettétek fel. User error.


"Nem én írtam igaz a 9,5-t, de aki írta jól írta, nézd meg a Pearl-indexét a fogamzásgátlónak, aztán válaszolj, hogy helytelenül írta:) Akkor eshet vki teherbe, ha rosszul szedi(kihagyja 1-2t és nem védekezik)

na és akkor, 100nőből hány?nézd meg a fogamzásgátlót és az óvszert, szóval a biztonság mindenképp a fogamzásgátló mellett szól és a kényelem is!"


A biztonság számomra alapvetően a nemi betegségek elkerülését jelenti, amit elegánsan figyelmen kívül hagy a tabletta-párti többség. Az a kis kényelmetlenség nekem megéri, ha cserébe kisebb eséllyel pusztulok el AIDS-ben. Ráadásul egészséges partneri viszony és minőségi óvszer esetén még kényelmetlenségről sem lehet beszélni.

2010. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát, nálunk alapvető a bizalom egy 3 éves kapcsolatban ;) ergo nem kúrogatunk félre meg semmi megcsalás, szóval, ha vkinél felmerül ilyen, h AIDS, az elég gáz...

egyszer lett vmi fertőzésem, és nem is gomba volt, a páromat nem kellett kezelni se(nődokim mondta) 5 nap alatt elmúlt és vissza se jött

2010. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!