Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzasgatlasi modszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzasgatlasi modszert ajanlotok?

Figyelt kérdés

Kerlek, ne írjátok, higy nem nekem kene ezzel foglalkoznom elsosorban, mert ugy gondolom, a fogamzasgatlas mindkettonk felelőssége. A parommal meg eleg friss a kapcsolatunk, illetve a hormontartalom miatt nem szeretnek meg tabit szedni - persze ha mas biztonsagos modszert nem talalok, valoszineg marad ez a variacio. Az ovszer sajnos nem a legjobb megoldas, mert eleg nagy meretekkel van megaldva, mind atmerore, mind hosszusagra... az 56mms Durex ra sem megy. Csak Mysize ovszereket talaltam megfelelo meretben, de rendelgetni nem szeretnek, szamomra az nem tul komfortos, hogy netrol rendelem az ovszert. Esetleg van olyan bolt, ahol kapni ilyen markaju, vagy meretben megfelelo (64 mm azt hiszem) ovszert?

Gondolkoztam meg a megszakitas+pharmatex kombon is, 3 alkalommal voltunk meg egyutt eddig, mind a harom pharmatex krem+megszakitas... de nem tudom, ez mennyire biztonsagos hosszutavon es inkabb a huvelykapszulat szeretnem a kesobbiekben alkalmazni, ha esetleg ez a megfelelo opcio szamunkra.

Koszonom szepen a valaszokat elore is!!!

21/n



2019. jan. 30. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Pesszárium avagy spirál. Bár az utóbbit nem javaslom.
2019. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Derwer ***** válasza:
72%

Ha berendelsz nagyobb mennyiséget, akkor mi a nem komfortos benne?


Amúgy távon kívül ott a hüvely gyűrű, ami ugyanúgy hormonos, de nem kell naponta szedni és kisebb adag van benne.

2019. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
A gyurut vagy a spiralt javasolnal. Gyuru az egyik baratnomnek van, o szereti, de mivel te magadnak helyezed fel en valahogy megsem bizok meg benne 100%ig. Viszont nekem spiralom van es imadom. Direkt felmentem pestre es legjobb hírű és legelismertebb nogyogyaszt kerdeztem meg mikor fogamzasgatlasrol volt szo. Egyertelmuen ezt ajanlotta. Szerintem mindenkepp keress utana, nagyon jo szivvel ajanlom.:)
2019. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!:)) szexshopokban van Mysize, a problema megoldódott!
2019. jan. 30. 23:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor boldog kapcsolatot kívánok. :)
2019. jan. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem ártana megirni a kérdezőnek, hogy a spirált nem teszik fel csak olyannak aki már szült. Van doki aki felteszi enélkül is,de az biztos hogy felér egy kinzással a felhelyezése...arról nem beszélve hogy borzalmasan fáj menzi alatt a has...tapasztalat.
2019. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az előző mondja. Egy barátnőmnek volt (nem szült még) hormonmentes spirálja, ő nagyon görcsölt és vérzett tőle, és úgy begyullasztotta a méhét, hogy lehet, hogy nem lehet majd gyereke. A doki meg mindig nyugtatgatta, hogy normálisak a tünetei, hát nem. 3 évig szenvedett szegény mire leszedték végre.


Kedves Kérdező! Szerintem jól döntöttek, amikor a gumi melllett maradtatok. Ez a legbiztonságosabb és legegészségesebb módszer. :)

2019. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 3as valaszolo vagyok:)

Nekem spiralom van es teljes mertekben meg vagyok vele elegedve. Nem szultem meg, 19 eves vagyok. A csaladtagjaim kozul es tovabbi ismerettsegeimbol 8 emberrol tudok akiknek ugyanigy spiraljuk van es mind meg van vele elegedve.

Nagyon fontos volt nekem es a csaladomnak, hogy biztosak legyunk benne, hogy jo e tenyleg ez a spiral. Apukamnak munkajabol kifolyolag tobb nemet orvossal van kapcsolatban a felsobb regtegbol akikben maximalisan megbizom. A legelismertebb orvosokat kedeztuk meg magyarorszagon is. Mindenki ezt javasolta. Termeszetesen nagyon fontos a jo orvos megvalasztasa, nem mindegy ki helyezi fel, es valoban jar egy kis fajdalommal a felhelyezes, de nekem egyertelmuen a boven kibirhato kategoriaba esett, nem tudom masoknak milyen alacsony lehet akkor a fajdalomturo kuszobuk. Nekem mindenesetre meger 2 masodpercnyi fajdalom 3 evnyi biztonsagot es nyugalmat.

A menstruacios fajdalmam a spiral ota teljesen megszunk, nemcsak lekorlatozodott, mint par ismerosomnek, (de ez lehet nincs igy mindenkivel, pont szerencses vagyok). Valamint a verzesem is nagyon minimalis. En semmi kivetnivalot sem talaltam a spiralban ez a 2 eves hasznalat utan.:)

De ismet hansulyoznam milyen fontos a megfelelo szakember megvalasztasa.

2019. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! A kérdést olvasva egy pillanatra azt hittem az én párom írta ezt annyira ránk illik a történet még hónapilag is. Akkoriban nekünk is a szexshop-mysize combo jött be, de azóta váltottunk Caya pesszáriumra. Érdemes utána nézni. Szerintem kényelmesebb.
2019. máj. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!