Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlás abbahagyás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlás abbahagyás utáni menses?

Figyelt kérdés
6,5 évig szedtem szünet nélkül fogamzásgátló tablettát. Decemberben vettem be az utolsó bogyót, azóta 2. hónapja késik a mensesem, orvosnál jártam mindent rendben talált, türelmet javasolt, várjak amíg kiürül. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy mással is előfordult-e ez, miután abbahagyta, illetve milyen tünetei voltak és mi lett végül a megoldás?

2019. febr. 4. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én többször szedtem fogamzásgátlólt mindig egy-egy évig, de teljesen rendben volt a mensim miután leálltam vele. A szünet nélkült úgy érted, hogy nem álltál le vele hosszabb időtartamokra, vagy hogy a levelek közti pihit sem iktattad be? Amúgy szerintem ha a doki azt mondta, hogy rendben van minden ne parázz rá. Nyilván a fogamzásgátló hormon alapú, így nem csoda, ha kicsit megbabrálja a hormonjaidat, majd rendbejön, hagyj neki időt.
2019. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem álltam le vele hosszabb időre, doki tanácsolta, hogy feleslegesen zavarom össze a szervezetem a szünettel, ezek a modern gyógyszerek már kevésbé ártalmasak, stb... Azért zavar, mert egyik ismerősöm sem járt így :( , de tudom , hogy szervezet függő, + babát tervezünk és így még idegesítőbb. :) Köszönöm a válaszod! :)
2019. febr. 4. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy a baba miatt esedékes a dolog, de tényleg ahogy írtad minden szervezet máshogy reagál. Várd ki, rendben lesz minden, ha a doki azt mondta.
2019. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!