Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek Terhes? Bővebben lennt

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek Terhes? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

Pár hónapja szedek fogamzásgátlót. Múlt 7en egyik nap mikor együtt voltam a barátommal aznap este elfelejtettem bevenni a gyogyszert. Másnap jutott eszembe, de már letelt a 12 óra. Igy hát aznap bevettem ( elvileg ugy kell h az első adandó pillanatban mikor észreveszem h nem vettem be bekell vennem, mégha már túlléptem a 12 órát akkor is ) és utána rá kb 8 órára bevettem az aznapit is, ami egyben az utolsó gyogyszerem volt. Ez volt szombaton. Ma kellett volna megjönnie kb. Van okom félelemre ??? Elvileg mivel szedem a fogamzásgátlót igy védve vagyok, és az, hogy a barátom elment bennem , én meg épp azon a napon nem vettem be, elméletileg nem baj. Mégis félek, 3 napom van még hogy megjöjjön. Lehet hogy azért késik, mert nem sok időeltéréssel vettem be a 20. és a 21. tabimat ???

A válaszokat előre is köszönöm


2010. jún. 30. 21:19
 1/8 anonim válasza:
Háát...nem hinném,hogy terhes vagy...várj még pár napot,próbálj ne erre gondolni,és nem idegeskedni,mert azért is késhet...megfog az jönni:)szorítok:)
2010. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen lehetsz terhes.. mindig van rá esély
2010. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Nagyon remélem hogy megfog jönni :'(
2010. jún. 30. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:
GYakorlatilag nem sok esély van rá, nem kell idegeskednek.
2010. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ha kihagysz egyet, akkor csökken a hatása. Persze függ attól is, hogy hányadik héten.


Szerintem ne izgulj. Ha netán mégse jönne meg, akkor meg keress fel minél hamarabb egy nőgyógyászt.

2010. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A 3. héten hagytam ki. De félek...:S

Szombatig már nincs sok idő..:(

2010. jún. 30. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt olyan, hogy egyszer elfelejtettem bevenni és csak másnap délben pótoltam. aztán az az napit meg este 6-kor, ahogy szoktam. (én mindig este 6 körül veszem be) és akkor nekem is késett úgy fél napot. ez a késés tuti emiatt volt, mert nekem mindig órára pontosan jött meg a 7 napos szünet 3. napján.
2010. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én betegtájékoztatóm azt írja, hogy ha a 3. héten marad ki egy szem, akkor nem muszáj pótolni, hanem megtarthatod a 7 napos szünetet hamarabb, és így a védelem nem csökken. Mivel te viszont még be is vetted a maradék tabikat, tuti nem lesz belőle gond.
2010. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!