Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véd a fogamzásgátló, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Malachai kérdése:

Véd a fogamzásgátló, ha egy hét szünet van épp, de az első pár napban még nincs menstruáció?

Figyelt kérdés
Diane fogamzásgátlót szedek. A válaszokat köszönöm szépen!

2019. febr. 8. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Papírka mit írt?
2019. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos erről nem írt semmit sem a papír :(
2019. febr. 8. 18:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán tettem fel pontosan jól az internet részére a kérdést, így nem találtam erre választ. Most viszont újrafogalmaztam, és mindenhol azt írják, hogy az egy hét szedésében is véd a fogamzásgátló tabletta. Persze menstruáció nélkül, sajnos nekem az első pár napban sosem jön meg a szünet alatt. Illetve sok papírka erről nem ír, ami eléggé sajnálatos dolog, sajnos az én gyógyszerem sem ír erről semmit sem :(
2019. febr. 8. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze,hogy véd a szünetben is.Talán írja is a tájékoztató,hogy általában a szünet hányadik napján jelentkezik a megvonásos vérzés.
2019. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"sajnos nekem az első pár napban sosem jön meg a szünet alatt. "


Ez a normális. Idő kell, míg lecsökken a hormonszint és létrejön a megvonásos vérzés. Ha már a szünet első napján vérezni kezdenél, akkor a rendes szedés alatt sem tartana ki a hatása másnapig, míg a következőt beveszed.


A tabletta pedig véd a szünetben is, amennyiben a következő levelet időben elkezded szedni.

2019. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. ♥
2019. febr. 8. 22:39
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

A tabletták védenek folyamatosan. De elképzelhető kivétel. (Én nem hallottam még ilyet)

Azt viszont bátran állíthatom, hogy a fogamzásgátló tabletták hatása miatt a nők nagy része elkezd hízni a tabletták elhagyása, vagy a terhesség után. És a szexuális étvágyra is általában rombolólag hat. Ha csak tudjátok váltsátok ki valami mással. Több módszert kombinálva. Gumi, orális szex, anális szex, pettingszerű kielégítése egymásnak. stb..

2019. febr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 válaszoló az én környezetemben szinte mindenki szed valamilyen fogamzásgátlót köztük én is már 7 éve és semmi jele a hízásnak illetve a sexuális étvágy csökkenésének ez csak valami Urbán legenda hogy legyen mire fogni a hizast ..
2019. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat, drágák!


Illetve nem akarom elhagyni a fogamzásgátlást. Nem hízok tőle egyáltalán. Jelenleg diétázom, tökéletesen van hatása, tehát nem befolyásol a tabletta. Az elképzelhető, hogy rombolja a szexuális étvágyat, viszont a párom remek készségekkel bír, hogy felizgasson. Én meg vagyok elégedve a gyógyszerrel eddig. :)

2019. febr. 10. 13:47
 10/10 anonim ***** válasza:

" Gumi, orális szex, anális szex, pettingszerű kielégítése egymásnak. stb.."

Az anál mint egészséges opció? Cseberből vederbe?


"az én környezetemben szinte mindenki szed valamilyen fogamzásgátlót köztük én is már 7 éve és semmi jele a hízásnak illetve a sexuális étvágy csökkenésének ez csak valami Urbán legenda hogy legyen mire fogni a hizast .."

Embere válogatja, hogy melyik szervezetre hogyan hat, és nem urban legend a hízás, csak nem az a közvetlen következménye, hanem az étvágynövekedés.

2019. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!