Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap kellett volna megjonnie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kellett volna megjonnie, ma csinaltam egy tesztet ami negativ lett.11. nap az aktus ota Ugy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2019. febr. 25. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ezen stresszelsz, simán késhet. De amúgy a menzesz sem biztos válasz arra, hogy terhes vagy-e, az első hónapokban lehetséges a menstruáció.

Forró ülőfürdő meghozhatja amúgy + vörösbor amit ajánlanak.

Menj egy nőgyógyászhoz és nezesd meg magadat.

2019. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazabol megszakitasos modszer volt, nem ment el bennem. Csak kicsit bevagyok szarva mert eddig sose volt ilyen mindig vedekeztem
2019. febr. 25. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:

2 dolgot fuznék hozzá:


1. A megszakítás nem számít védekezésnek. Teherbe lehet esni tole. A betegésgek ellen pedig semmilyen képp sem véd.

2. Igyál egy kis vorosbort, az segít, hamarabb megjon. Es egy kis futás is jott tesz. Nem utolso sorban maga a szex is erosebb elorehozza. Igen, felole berúgva, sex után is futhatsz egyett, úgy 3x-osan fog segíteni.


Bonusz: olvasd el mégegyszer az egyest, és ne légy felelotlen!

2019. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Off: nem lett volna egyszerűbb RENDESEN védekezni és most nem ezen parázni?
2019. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De, soha tobbet az biztos.
2019. febr. 25. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:
(Egyébként aktus után 14 nappal lehet tesztelni.)
2019. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!