Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos az időben megszakításos szex?

Figyelt kérdés
Mert sok párt ismerek akik évek óta így csinálják és nem védekeznek, tabit sem szednek és nem estek teherbe.
2019. márc. 16. 19:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Semennyire.
2019. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De ha semennyire nem lenne biztonságos akkor már az első alkalomkor teherbe esés lenne.n
2019. márc. 16. 19:57
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Én is védekeztem már így. Én magam részéről biztonságosnak tekintem. Előváladékom pedig alig van.
2019. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is védekeztem már több barátnőmmel is és nem volt soha semmi baj.
2019. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Mi lassan 4 éve csak így védekezünk a párommal és soha nem volt belőle gond. És egyikünknek sincs egészsegügyi problémája.
2019. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Azért azt még hozzátenném, hogy a dohányosok és a dagadtak (főleg a nők) nem annyira szaporák.
2019. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
A Gyakorin van egy csapat, akik "jobban tudják", hogy a megszakítás nemcsak hogy nem biztonságos, de nem is védekezés. Őket nem győzöd meg példákkal, de még a tudományos érvekkel sem (Pearl-index). Akit érdekel, a Wikipédián keressen rá a Pearl-indexre. Nem egyes példák, hanem sok tízezer pár adatai alapján készült.
2019. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem biztonságos.
2019. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

7-es na azzal biztos nem győzől meg sem engem sem senkit, hogy ez biztonságos "védekezés".

Ugyanis az index szerint 30% a teherbeesés esélye ami igen sok, vagyis 100 nőből 30 terhes lesz.

2019. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"De ha semennyire nem lenne biztonságos akkor már az első alkalomkor teherbe esés lenne."


Ugye tudod, hogy a minden védekezést nélkülöző aktusok mindegyikéből sem lesz terhesség?


Például ha heti 2x szexelsz minden védekezés nélkül, akkor 50% esélye van, hogy 3 hónapon belül teherbe esik a csaj.

2019. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!